Yay Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık yay burcu yorumunda bu hafta Merkür, Akrep’in gizemli ve derin sularına taşınacak. Bu da burcunuzun 12.evinde gizli korkular, duygular, zihin, izolasyon, inzivaya çekilme, uzun mesafeli seyahat, maneviyat ve sadakat evini tetikleyecek. Bu ev mücadeleleri temsil ediyor. Aynı zamanda, araştırmak ve öğrenmek için iyi bir zaman diyebiliriz. 17 Ekim 2017 tarihinden itibaren para konularında sıkıntılar olabilir. Bu hafta içi dost ve düşmanlarınızı ayırt etmeniz gerekecek. Bazı hayallerinizi başkalarıyla paylaşmayın. Çünkü bu hafta düşmanlarınız size zarar vermek isteyebilirler. Çıkar ilişkilerinden uzak durun. Özellikle hafta sonuna doğru insanlar sizi üzebilir ve kendi kabuğunuza çekilmek, kafa dinlemek isteyebilirsiniz.

Merkür hızlı bir gezegendir ve duygusal anlamda tetikleyecektir. Duygusal kaygılar olabilir. Ancak olaylara tepki göstermek için hızlı olmamalısınız. Sorunlarınızı aile büyükleri ile tartışın. Onlardan destek almayı deneyin ve öğütler alın. Bu sayede duygusal stres de ortadan kaybolacaktır.

16 – 22 Ekim Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yabancı ülkelere seyahatler veya yerleşim planları ortaya çıkabilir. Başka bir ülkede yaşamak gündeme gelebilir. Finansal yükümlülükler de endişe konusu olacaktır. Bu hafta yay burçları için harcamalar ağır gelebilir ya da ekstra harcamalar çıkabilir. Lütfen mantıklı bir zihinle düşünün ve bazı mali düzenlemeler yapın. Ödemelerinizi gözden geçirerek birikimlerinizi kontrol altına almalısınız. Yoksa para sıkıntısı çekebilirsiniz. İş arkadaşlarınızın bu hafta sizden farklı bir görüşleri olabilir. Bu hafta, geleceğiniz için daha iyi bir plan yapmak için ideal olacak. Özellikle hafta sonu gelecekte neler istediğinizi sorgulayabilirsiniz.

Yay burçlarının bilinçaltındaki duyguları bu hafta ön plana çıkacak ve zihniniz son derece aktif olacak. Sürekli bir şeyler düşünerek planlar yapabilir ve hayaller kurabilir, hedefler koyabilirsiniz.  Ancak bazı şeyler bu hafta sizi huzursuz edebilir. Özellikle maddi konulara canınız sıkılabilir. Hafif fiziksel konular da ortaya çıkabilir. Çok yorulabilir, bitkin düşebilirsiniz. Uyku bozuklukları veya baş ağrısı olabilir. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmeli, dinlenmeye de zaman ayırmalısınız.

Yay Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sosyal hayatınızda taze bir nefes almak için fırsatlar olacak. Ancak sevgiliniz bu durumda rahatsız olabilir. Sosyal hayatınızda aktif olmanız ve arkadaşlarınız ile planlar yaparak vakit geçirmeniz onu rahatsız edebilir. O arkadaşlarınızla eğlenmenizi ve grup etkinliklerinin keyfini çıkarmanızı istiyor. Ancak sanki romantizmden çok uzaklaşıyormuşsunuz gibi hissedebilir. Ona zaman ayırmamanızdan ya da davet etmemenizden yana şikayet edebilir. İlişkinizde boğulmuş gibi hissetmeye başlamamanız için partnerinizle değişiklikler yapmalısınız. Yoksa ilişkinizin monoton olmasından ya da baskı yapmasından şikayet edebilirsiniz. Yeni aktivitelere katılabilir, değişik şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Birlikte farklı planlar yapmayı deneyin.

Başka bir olasılık, aşk hayatınızdaki ani bir olay döngüsünün arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmenizi sağlamasıdır. Ancak sevgiliniz onunla daha fazla zaman geçirmenizi isteyecek. Sevgilinizi bu hafta ihmal edebilirsiniz. Onun şikayetleri sizi sıkmamalı ve sevginize sahip çıkmalısınız.

Yay Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Yay burçları yeni iş fikirlerini bu hafta kimseye söylememeliler. İş arkadaşlarınızdan sizi kıskanan birileri olabilir. Kariyerinizle ilgili bir sıkıntı da çıkabilir. Bu hafta beyin yorgunluğunuz olacak. Bazı işlere çok kafa yormanız gerekecek. Araştırmalar yapabilirsiniz. İşe çok odaklanmak, özel hayatınızı ikinci plana atabilir. 19 Ekim sonrasında yay burçları yeni projeler düşünebilirler. Yeni başlangıçlar için cuma günü sonrasını bekleyin. Bu hafta yeni hedefler belirleyebilirsiniz.  İş hayatı ile ilgili yeni bağlantılar kurabilir ve fırsatlar oluşturabilirsiniz. Mantık çerçevesinde yaptığınız her şeyden bu hafta iyi geri dönüş alacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status