Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizin taahhütlerinden kaçınmaya veya küçümsemeye çalışmayın, çünkü bir noktada istenmeyen olaylar nedeniyle baskı altında olabilirsiniz. Ailenize verdiğiniz sözleri tutmanız önemli olacak. Şimdi her şeyi tek tek yapın, böylece kendinizi daha büyük bir yükten zihinsel ve fiziksel olarak saklayabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz insanlarla keyifli aktiviteler ve toplantılar için daha fazla zaman ayırın. Bu hafta, muhtemelen bir belge veya yaklaşan bir kazanç artışı ile ilgili haberler yoluyla alacağınız paradan memnun kalacaksınız. Bu, mali veya banka belgelerini ve sözleşmeleri yerleştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Bu hafta (gerekli güce sahip olmasanız bile), özellikle gelecekteki planlarınızı planlamak ve organize etmek açısından sizin için önemli bir zaman olacaktır. Görünür veya görünmeyen şeyler sizin için yolunda ilerleyecektir.

Yay burcu bu hafta arkadaşlarınız veya akrabalarınız için önemli şeyler ile ilgili kayıp veya hırsızlık yaşayacaksınız. Tanıdığınız bir kişi ile ilgili hoş olmayan haberler sizi şok edecek, ancak bu etkinliği büyük bir dram olmadan deneyimleyebileceksiniz. Bu hafta çocuklarla ilgili plan ve taahhütler, çocuklarla çalışmak için faydalı olacaktır.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta bazı insanlara duygularınızı açmak zor olabilir. Hala kendi kaynaklarınızın sınırlarını ve ne kadar işbirliği yapmanız gerektiğini ve başkalarına ne kadar bağımlı olduğunuzu öğreniyorsunuz. Yeni dersler sadece yaşam alanınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda ruhunuzda derin bir şey uyandırabilir.

Ortaklık veya ilişki sorunları sorunsuz ilerlemeye devam ediyor. Bazıları sonunda evlenmeye karar verebilir. Yasal konular mahkemede çözülebilir. Yeni deneyimler sizi ikna ediyor. Bu hafta seyahat edilebilir. Uzun mesafe yolculuklar da yapılabilir. Aydınlanma, finans veya günlük ortamınızdaki iletişimler ile ilgilidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status