Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliklere odaklanabilirsiniz. Hafta başında her zamanki gibi yeni ve farklı yollarla bir şeyleri denemek için istekli olabilirsiniz. Pazartesi günü itibari ile yenilikler ilginizi çekecek ve monoton düzeni bozmak iyi gelecek. Hafta ortası, hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi fikir ve planlarınızı eyleme hazır hissedene kadar kendinize ait tutabilirsiniz. Yeni proje ve planlar için bir müddet daha beklemeniz gerekse de bir hayli sabırsız olabilirsiniz. Ancak hiçbir şey kesin olmadan kimseye söylemek istemeyeceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde aşk hayatında sevdiğiniz insan size dargınsa ilk adımı atmaya hazır olabilirsiniz. Ya da size dargın olan başka bir sevdiğiniz insana zeytin dalı uzatabilirsiniz. İş hayatında ise istediğiniz şey için daha dürüst olacaksınız. Jüpiter, Cumartesi günü sert bir şekilde Güneş’e çarpıyor olacak. Bu nedenle geri planda olmak isteyebilirsiniz. Hatta bir şeyden dolayı kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve özgüveniniz düşük olabilir. Cumartesi günü evinize ve ailenize giren Venüs, önümüzdeki günlerde aile hayatında olumlu etkiler verecek. Aile bireyleri ile daha fazla vakit geçirmeyi, destek sisteminizi genişletmeyi ya da ev yaşamınızı iyileştirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu plansız olmak isteyebilirsiniz ve spontane planlar ilgilinizi çekebilir.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta umut dolu olacaksınız. Ev ya da mal mülk sorunlarını ve işlerini çözmek için somut beklentilerle dolu olacaksınız. Artık bu nitelikteki belgeleri düzenlemek veya benzer bir teklifte bulunmak, anlaşmaya varmak mümkündür. Maddi konular, özellikle hanehalkı ve mülkiyet konularında önemli bir rol oynayabilirsiniz.

Bu hafta gelecekteki değişimin temelini oluşturacak bir sürpriz gelişme olabilir ve aileniz de mutlu olabilir. Ailenizle veya akrabalarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız. Aile içerisinde eski bir sorunu çözecek değişiklikler olabilir.

Bu hafta sizin için önemli kişilerle olan çatışmalardan kaçının. Aşk hayatında eski sevgilinizi özleyebilir, geçmişe özlem duyabilirsiniz. Hafta boyunca beklenmedik, istenmeyen veya bazı güçlüklerle ilişkilendirilecek harcamalar olacaktır. Ancak bazılarınız hediye, burs, destek gibi para alabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status