Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta alacağınız bazı kararlarda aceleci olmayın. Bir takım görevler çok fazla vaktinizi alabilir. Herhangi bir şeyin içine itilmeye direnebilir ve bir şey yapmadan önce kendinize güvenmeyi isteyebilirsiniz. Bazı sorumluluklar almak için de öncesinde bir hayli düşünmeniz olasıdır. Kararsız kalabilir ve çözüm arayabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs ilişki alanını etkiliyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde sevdiğiniz insanla aşk hayatınızda ortak isteklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Problemleri bu hafta daha kolay atlatabilir ve sorunları ortadan kaldırmak için adil ve sakin olabilirsiniz. Uzlaşmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi meşgul edecek bir takım uğraşlar edinmek isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz zihinsel enerjiyi işinize harcayacak ve yeni fikirlere de açık olacaksınız. Hafta içi iş hayatında bir hayli yoğun olmak isteyebilir, tüm işlerinizi bu hafta tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Küçük görevleri de tamamlayacaksınız. Zihinsel uyanış ve yeni fikirler edinmek için diğer insanlarda olmaktan keyif alabilirsiniz. Sevdiklerinizle konuşarak beyin fırtınası yapmak iyi sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Hafta sonu, duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilirsiniz ve kendinizi iç dünyanızda güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Bunun için yoga yapabilir ya da sizi rahatlatan hobilerle uğraşabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta önünüzde çeşitli seyahat ile ilgili olaylardan heyecanlanacak bir hafta geçireceksiniz. Arkadaşlarınız ya da sevdiğiniz insanla ortak bir tatil planı yapabilirsiniz. Ya da kısa süreli seyahat planları da olabilir. Yakında, başka bir şehirde veya ülkede bulunan bir kişi veya kurumdan bir teklif, posta veya başka tür bir fayda sağlayabilirsiniz.

Hafta içi mülkiyet haklarıyla ilgili seyahat etmek söz konusu olabilir veya başka yerlerde sahip olduğunuz bir mülkün bakımını yapmak için uygun bir hafta olacaktır. Bu hafta ailenizden yardım alacaksınız ya da sizin için çok faydalı olacak bir başka olay yaşayacaksınız.

Bu hafta birçok açıdan sizin için önemli olacak. Yapacağınız işler ve alacağınız kararlar yeni bir davranış veya davranış yönünü belirleyecektir. Küçük hileler veya manipülasyonlar kullanmaktan kaçının. Çünkü onlar olmadan bile başarı sizin tarafınızdadır. İş ya da eğitimde elinizden geleni yaptığınız müddetçe her geçen gün kazanımlarınız artıyor olacak.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta, önemli seyahat ile bağlantılı olarak akrabalarınız veya arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki terazi erkekleri çalışma hayatlarında yeni profesyonel ilişkiler kurabilir veya iş yerinde romantik bir ilişki de ortaya çıkar. Genç terazi kadınları önemli bir olayla karşılaşabilirler. Evlerine bir misafir gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status