Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür, eşin, evliliğin, kişisel ve profesyonel ilişkilerin, anlaşmaların, sözleşmelerin ve açık düşmanların 7.evini geçiyor. Bu gezegen yavaşlama modunda olduğu için bu çok önemli bir zamandır. Lütfen kişisel ve profesyonel ilişkilerde dikkatli olun. Ortaklıklar kurmak için yeni fırsatlar alabilirsiniz. Yeni bir projeye girmeden önce iki kez düşünün. Bu süre zarfında çok fazla iletişim veya iletişim eksikliği olabilir ve bu durum doğum haritanızda Merkür’ün yerleştirilmesine bağlıdır. Söylediklerine dikkat etmelisin. Bu aynı zamanda bir kariyer sektörüdür. Yeni bir iş düşünebilirsin. Yeni rol ya da yeni bir proje de ortaya çıkabilir.

Mars, ev, aile, aile büyükleri, ebeveynler ve atalara ait mülkler için sektördedir. Mars agresif bir enerji olduğundan, duygularınızı kontrol altında tutmak zorundasınız. Ebeveynlerinizle önemli konuşmalar yapacaksınız. Aile içi tartışmalardan uzak durmanız gerekiyor.

Bu hafta aşk hayatında da bir takım gerginlikler ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Ancak suküneti korumakta ve karşı tarafı dinlemekte fayda var. Yoksa ilişkiler zarra görebilir.

Bir emlak anlaşması veya onarımı için deneyebilirsiniz. Aile üyeleri, aile toplantıları veya akrabalarınızla görüşmeler size gelebilir. Aile meseleleri veya mülkiyet anlaşmaları ile ilgili tartışmalar olabilir.

Evden ve aile işlevlerinden seyahat de gelebilir. Bu gerçekten senin için karmaşık bir zaman, bu yüzden çok dikkatli olmalısın. Aile içi sorunlarda çözüm odaklı olmanızda ve daha sakin kalmanızda fayda var. Eşinizle de ortak paydada buluşmaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status