Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta daha önce başladığınız projeleri veya taahhütleri tamamlamak zorunda kalacağınız bir haftadır. Muhtemelen onların gerçekleştirilmeleri için yeterince elverişli koşullarınız olmayabilir. Bu durum onların gelişimini yavaşlatmış olabilir. Bu hafta işlerin istediğiniz yönde hareket etmesi daha kolay olacak. Bu hafta, önemli katılacağınız etkinliklerden biri büyük olasılıkla ailenizden veya akrabalarınızdan genç bir erkek veya çocukla ilgili olacaktır. Bu hafta sürprizler sizi şaşırtabilir, ancak ilk kaostan sonra güçlü ve özel duygular yaşayacaksınız. Bu olaylar kişisel (samimi) dünyanızı veya işinizi ilgilendirir. Bir bütün olarak, sizi veya meslektaşlarınızı rahatsız edebilecek beklenmedik anlar, değişiklikler veya vardiyalar olacaktır. İlk başta durum ne olursa olsun, hoş olmayan şoklar beklemiyorsunuz.

Terazi burcu bu hafta sağlığınız ya da sevdiğiniz birinin sağlığı, sizin için endişeleriniz olacak ve bununla ilgili kısa bir süreliğine üzüntü olacaktır. Artık çok duygusal olarak rahatsızlık yaşamamak önemlidir. Bu hafta, ne kadar küçük olursa olsun, size sağladığı şansla, hayatınızda yapıcı ve önemli bir şey olarak ele alın. Genç erkekler, eski bir fikri veya ilişkiyi beklenmedik bir şekilde yeniden canlandıracaklar.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta yabancılar hayatınızda önemli bir rol oynuyor olabilir. Bilinçli genişleyen deneyimler vizyonunuzu genişletir ve bazı kişilerde çabalarıyla kişisel gelişim sağlar. Kendi emekleriniz ile bu hafta güzel işler başarabilirsiniz.

Kişisel tercihlerinize önem verebilirsiniz ve başkalarının da dikkatini çekebilir. Kişisel itibar kamuya açılır. Yaratıcı sözlerin, grup aktivitelerinde ve arkadaşların arasında ilgi çeker. Hedefler ve tutkular için bu hafta fazla uğraşmayın.

Bir koruyucu meleğiniz Eylül ayının sonuna kadar omzunuzda kalır. Aydınlanma ev, aile ya da güvenlik konularında önce gelir ve daha sonra romantik, yaratıcı ya da zevkli bir arayışla ilgili olarak gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status