Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta eviniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için beklenmedik bir satın alma yapmanız gerekebilir. Evde onarım işleri de çıkabilir. Bu ekstra ev harcamaları yüzünden bu hafta bütçenizi yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Ancak neşenizi yerine getirmesi için yeni bir kıyafet veya ayakkabı alabilirsiniz. Bu hafta kendi kişisel ihtiyaçlarınız da önem kazanıyor. Aldığınız bir davet için alışveriş yapmanız gerekebilir. Bu hafta evinizde ilginç olaylar var. Bazıları bir süredir zaten olmasını beklediğiniz şeyler olacak. Ama diğerleri sizi kesinlikle şaşırtacak. Belki haneden biri de göndereceği haber ile ailenizi şaşırtabilir.

Terazi burcu bu hafta genel olarak, gelişimi için yeni fırsatların ortaya çıkacağı başarılı bir hafta geçirecek. Özellikle eğitim veya kariyer açısından bu hafta son derece şanslısınız ve doğru kararlar alabilirsiniz. Gireceğiniz bir sınav varsa, ona da hırsla ve azimle çalışabilir, rahat bir sınav geçirebilirsiniz. Bu hafta kişisel yaşamınızda, sevgide ve arkadaşlarınızla ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu dostlarınızla yeni yerler keşfedebilirsiniz. Hafta genelinde yeni bir dostluk ya da sevgi söz konusu olabilir. Bekar olanlar bu hafta kalplerini birine kaptırabilirler.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu hafta genelinde önemli telefon konuşmaları yapmanız gerekebilir. Özellikle mesleki yaşantınızla ilgili yapacağınız görüşmeler sizin için bir hayli önemli olacak. Evinize gelecek misafirler size müjdeli haberler getirebilir. Ayrıca yakın geleceğinizle ilgili isteklerinizi ailenize açabilir ve onların onayını almak isteyebilirsiniz.

Şimdi konut planlarını tartışmak (yer değiştirme, satın alma, onarım veya inşaat) mümkündür. Ailenizle birlikte mal mülk işleri hakkında görüşmeler yapabilirsiniz. Ortak bir karara bu hafta varılabilir. Bazıları plansız olacak, daha fazla masrafa sahip olacaksınız. Başka bir şehirde yaşayan biriyle finansal ilişkileriniz olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Mayıs Yorumu

Hafta boyunca dedikodular ve çeşitli olaylar dikkatinizi çekebilir. Başkaları hakkında duyacağınız şeylere şaşırabilirsiniz. Ancak, çok meraklı olmayın. Sosyal çevrenizde ve çalışma ortamında da istenmeyen problemler yaratmaktan kaçının. Bu hafta hanehalkı faturalarının veya borçlarının ödenmesini ertelemeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status