Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde, işyerinizdeki bir ailenin ya da iş arkadaşınızın (yöneticiniz) bir erkeğinin istek ve planlarına uymanız gereken bir hafta olacak. Bazı toplantılar yapılabilir ve iş yükünüz değişebilir. İş hayatında bazı yeniliklere adapte olmak zorunda da kalabilirsiniz. Bir erkeğin ailenizden veya işinizden aldığı kararlar kişisel planlarınızda veya beklentilerinizde önemli bir rol oynayacaktır. Bazı planlarınızın değişmesine yol açabilir. İş arayanlar için bu hafta şanslı bir hafta olabilir. Eğitim hayatına dair ise kafa karıştırıcı gelişmeler olabilir.

Terazi burcu bu hafta yeni kişiler ile tanışmak hakkında ihtiyatlı olacaksınız ve ön yargılarınız da olabilir. Ancak çevrenizdeki insanlara karşı çok daha arkadaşça olabilirsiniz. Bir süredir ciddi bir ilişkiniz olan biri ile daha samimi olabilirsiniz. Muhtemelen, bu yedi gün boyunca daha kolay çözülmesi imkansız olan aile ya da profesyonel sorunlara çok fazla odaklanabilirsiniz. Bazı sorunların bu hafta sizin için çözülmesi önemli olacak. Abartma ya da paniğe olan eğiliminiz sadece size zarar verecektir.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta sorunlarınızdan bir kısmı temizlenecek, ancak başkalarının daha fazla zamana ihtiyacı olacak. Çünkü diğer insanların hareketlerine ve kararlarına bağlı olarak sorunları ele almanız gerekebilir. Aşk hayatında bu hafta sakin ve ılımlı olabilir, sevdiğiniz insanla birlikte kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.

Bu haftaki en iyi şey, kaosunu düşüncelerinizde ve planlarınızda temizleyebileceğiniz ve belli bir hedefin gerçekleştirilmesine odaklanabilecek olmanızdır (en azından şimdilik). Hafta içi birden fazla ödeme yapmanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Temmuz 2018

Bu hafta, herhangi bir özel olay yaşamadığınız halde, bu yedi gün sizin için önemli bir zaman olacaktır. Size görünmez, ancak evren tarafından görülebilen, bir gün beklenmedik bir deneyim ile sizi şaşırtacak olan farklı olaylar birbiriyle çakışıyor. Sürpriz gelişmeler olabilir. Beklenmedik haberler alınabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status