Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta geleceğiniz için önemli insanlarla tanışacaksınız. Bazı tanıdıklar zorluklarla dolu olacaklar, ancak yaşamınız boyunca devam edecek. Bazı insanlar ile ilişkiniz sizin için son derece zor olabilir. Yine de bu kişiler ile görüşmeniz ve bir arada olmanız gerekebilir. İyi öneriler veya yeni fırsatlar sizin için beklenmedik bir şekilde gelecek. Yaşam hedefleriniz açısından çok şey başarma şansınız olacak. Hafta boyunca finansal taahhütlerinizi ileriye dönük bir şekilde geliştireceksiniz. Mal mülk edinme konusunda da umutlarınız artabilir. Paranızın değeri artabilir.

Terazi burcu bu hafta ailenizde iyi bir gelir elde edeceksiniz veya akrabalarınızdan birisi finansal başarı elde edecek. Başka bir eve taşınmak, belli bir süre başka bir yerde kalmak, bir mülk satmak gibi bir olasılık veya konuşma hafta boyunca gerçekleşecektir. Bu hafta, evinizi ve kişisel hayatınızı gereksiz şeylerden, umutsuz ilişkilerden ve taahhütlerden kurtarmaya istekli olacaksınız.

Terazi kadınları bu hafta daha başarılı olacaklar. Çünkü başarı ve kazanç için daha fazla fırsat olacak. Terazi erkekleri de, küçük şeyler ile mutlu olabilirler. Herhangi bir gerilim ya da inatçılık davranışı size bir çeşit zarar verecektir.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye, aşk hayatınız ve sosyal hayatınız için bir etkinlik odağı olabilir. Bu, sosyalleşmek için iyi bir zamandır ve daha fazla popülerliğin tadını çıkarmalısınız. Arkadaşlardan hediye alabilirsiniz. Bununla birlikte, kendi cinsiyetinize ait bazı yanlış arkadaşlara dikkat edin. Bu hafta, parti yapmak ve alışveriş yapmak için iyi bir zamandır ama çok abartılı veya açgözlü olmayın. Çok fazla borç almak sadece birkaç ay içinde strese sebep olur.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Aylık Yorumu

Cumadan pazar gününe kadar sevgi ve para için iyi fırsatlar getiriyor. Bu alanlarda inisiyatif alabilir ve olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız nedeniyle diğerlerinden iyi tepkiler ve destek bekleyebilirsiniz. Sadece sevgi vererek ilişkilerde samimi olmak, herhangi bir eski yarayı iyileştirebilir. Müzakereler ve iş anlaşmaları karlı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status