Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta geleceğiniz için (sizin veya aileniz için) önemli olacak bir karar vermeniz gerebilir. Bu kararı vermek ise sizin için bir hayli zor olacaktır. Kendi sezgilerinizi dinlemek iyidir, fakat kararınızdan emin değilseniz, bilge ve deneyimli insanlardan tavsiye alın. Kafa karışıklığı olan kişiler güvendikleri birinden alacakları öğütlerle de doğru karar verebilirler. Belki bir mal mülke dair de karar vermeniz gerekebilir. Ya da ailenizi daha yakından ilgilendiren başka bir konu olabilir.

Terazi burcu bu hafta birçok terazi burcu iş teklifi, iş çıkarı ya da ek işten keyif alacak. Eğer iş arıyorsanız, yeni bir iş bulabilirsiniz. İş başvuru yapan kişiler de iki seçenek arasında kalabilirler. Hangi işin sizin için hayırlı olacağına karar vermek zor olacak. Bu hafta sizi beklenmedik bir karar (hatta kendiniz için) almaya zorlayabilir. Aşk hayatında bu hafta parasal sorunlar yüzünde ilişkiniz çıkmaza girebilir. Sevdiğiniz insanın beklentilerini karşılamakta zorlanabilirsiniz.

Şimdi hamilelik, doğum veya bir çocuk ile ilgili bir olay veya haber ile çok mutlu olacaksınız. Hafta içi sizi bir sürpriz bekliyor olacak. Ebeveynseniz, ailenizdeki çocuklar veya gençler ile ilgili planlanmamış masraflar olabilir. Çıkan masraflar yüzünden harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilirsiniz.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta mali açıdan sizin için önemli olacak. Paranız, aile üyeleri veya farklı kurumları temsil eden toplantılar, konuşmalar ve anlaşmalar sonrasında artabilir. Kazancınızda artış olması olasıdır. Artık finansal ilişkilerinizi veya yükümlülüklerinizi düzenlemeniz için fırsatlar olacaktır. Yeni ek iş fırsatı da olabilir.

Bu hafta almayı beklediğiniz maaş veya diğer gelirler ile ilgili görüşmeler için iyi bir hafta olacaktır. Hafta boyunca evde ya da ailenizde hoş olmayan bir tartışma olacak. Düşüncesiz yorumlar, suçlamalara itiraz etmeniz mümkündür. Aile içi gerginliklere hazırlıklı olun.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Mayıs 2018

Şimdi sağlığınız veya yakın bir kişinin sağlığı size endişe verebilir. Hafta içi sizin için öngörülemeyen bir harcama olsa bile, tedavi veya terapi için iyi bir zaman olacaktır. Hafta sonu sosyal yaşantınıza geri dönebilir, uzun süredir görmediğiniz dostlarınız ile buluşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status