Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, Venüs’ün yönettiği Terazi burcu bu hafta boyunca yedinci, sekizinci ve dokuzuncu evde aydın gezegen Ay’a ev sahipliği yapacak. Ay, yedinci meslek evlerinde, eşlerinde ve iş ortaklıklarında konumlanacağı için, Terazi burcunda doğan için bu hafta umut verici bir notla başlıyor.

Tam zamanlı işinizi sürdürürken bir yan iş kurmayı düşünüyorsanız, bu süre size onu başlatmak için birçok fırsat sağlayabilir. Şahsen, eşinizle olan ilişkiniz bu süre içinde muhtemelen daha iyi hale gelecektir. İkiniz de birbirinize uygun şekilde saygı göstereceksiniz, bu da ilişkilerdeki bağı güçlendirmeye yardımcı olacaktır.

Maksimum gezegenler ana burçlarda konumlandığından, paranızı küçük, farklı girişimlere yatırmanın iyi bir dönem olduğunu gösterir.

Sekizinci dönüşüm ve değişim evinizdeki Ay’ın bir sonraki konumu, Terazi yerlileri için karışık sonuçlar getirmesi muhtemeldir.

Profesyonel olarak, işinizi değiştirmek için bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, ancak bu adımı atmak için doğru zaman değil. Bunun yerine, mevcut mesleğiniz ve organizasyonunuzdaki becerilerinizi ve deneyiminizi geliştirmeniz önerilir.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, doğru zaman geldiğinde size çok daha geniş bir iş fırsatları platformu sağlayacaktır. Kişisel cephede, daha önce birine ödünç verilen paranızı geri alabilirsiniz. Sizin için mutluluk ve sevinç kaynağı olacak.

Atalara ait mülkten ani kazançlar birçokları için öngörülebilir. Bununla birlikte, bu süre içinde tekrarlayan soğuk algınlığı ve öksürük nöbetleriniz olması muhtemeldir, bu nedenle, soğuk şeyler yemekten uzak durmaya çalışın.

Dahası, haftanın son aşamasında Ay, dokuzuncu şans ve servet evinizden geçecek. Bu geçiş sırasında, onuncu evin lordu ve Merkür; dokuzuncu evde. Bu, profesyonel olarak, organizasyonunuzda ve mesleğinizde işyerinizdeki yetki ve statünüzü artıracak yeni roller, sorumluluklar alma olasılığınızın yüksek olduğunu gösterir.

Ayrıca, bu dönemde görüşmeye giden bireylerin başarıya ulaşması muhtemeldir. Ancak bu süre içinde uzun yolculuklar yapmanız tavsiye edilmez, çünkü bunlar sizin için yorgunluk ve strese neden olabilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status