Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta uzak akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz ve düğün dernek benzeri kutlamalar olabilir. Mesela akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan bir kadınla ilgili bir etkinliğe yardım etmeniz gerekebilir. Şimdi çoğunuzun para veya belgelerle ilgili belirli beklentileriniz olacak. Bu hafta içinde bazı terazi burçları için işleri başarılı olacak. Eğer bir süredir beklediğiniz bir haber varsa bu hafta gelebilir. İş başvurusu ya da başka sebepler ile heyecan yaşayabilirsiniz. Bir fırsatı bir an önce değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta ailenizden bir adamın size karşı faydası dokunabilir ve size yardımcı olabilir. Belki bu sizin bildiğiniz ve dürüstlüğüne veya profesyonelliğine güvenebileceğiniz bir adam olacaktır. Size öncü olabilir. Planınızın veya girişiminizin olumlu gelişimine dair umudunuz olmasına rağmen, bu hafta genellikle karamsar bir ruh hali bulacaksınız. Ancak enerjinizi yüksek tutmalı ve pozitif olmalısınız.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta aşk hayatında olası sıkıntılar veya yanlış anlamalar yüzünden canınız sıkılabilir. Önemsiz şeyler hakkında tartışmalar olacak, karşı tarafın bencil bir davranışı sizi üzebilir. Bazı bağlantılarda sabır veya hoşgörü eksikliği soğumaya neden olabilir. Karşı taraftan empati yapmasını bekleyebilirsiniz.

Terazi erkekleri hayatlarında yeni bir değişim geliştirmeye başlayabilirler. Genç erkekler kaçırılmaması gereken bir şansa sahip olacak. Terazi kadınları bu hafta özel bir an yaşayacaklar. Bu, hayatınızdaki başarılı bir değişim için bir dönüm noktası olabilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ağustos 2018

Genellikle, Terazi burcunun altında doğanlar bu hafta özellikle de hafta sonu seyahatle ilgili bir şeyler bekleyebilirler. Uzakta yaşayan insanlarla yararlı iletişiminiz olacak. Belirli ilgi alanlarına ve faaliyetlere dayalı yeni bir tanımaya başlamak için iyi bir hafta geçireceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status