Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık terazi burcu yorumunuzda bu hafta Merkür Yay burcuna geçecek ve kısa geziler, kısa kurslar, eğitim, kardeşlerle görüşmek, medya, teknoloji, elektronik ve yazı gibi alanları üçüncü evde tetikleyecek. Bu hafta iletişim gücünüz oldukça kuvvetli olacak. Çok görev için çok şey gerekecek ve bu durum sizi yorgun düşürecektir. Ancak bu sorumlulukların getirisi de yüksek olacak. Mesleğe ilişkin eğitim alacaksınız. İletişimle ilgili alanlardan gelen fırsatlar da görülmektedir.

Kardeşlerinizle ilişkiniz çok aktif olacak ve sizden farklı beklentileri olacak. Onlarla siz de aktif olmaya çalışmalısınız. Bazı konularda görüşme yapabilirsiniz. Size danışabilirler ya da istekleri olabilir. Onların çözmesi gereken küçük sorunlarına yardımcı olmanızı isteyebilirler. Eğitim ve öğretim sektöründe görev yapanlar için bu hafta çok yoğun geçebilir. Çok aktif olmalılar. Sorumluluklarınız artıyor ve buna hazırlıklı olmalı, uyum sağlamalı, verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Yoksa bazı fırsatları tepmiş olabilirsiniz.

6-12 Kasım 2017 Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Venüs 2’nci evine geçişte maddi eşyalara, beslenmeye ve kendi değerine taşınacaktır. Bu mali durumunuz için önemli bir zamandır. Gerçekten çok tutumlu olmalısınız. Harcamalarını oldukça dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Önümüzdeki günlerde mutlu olabilmeniz için kısıtlı harcama yapmanız daha iyi olacaktır. Mali yardım almaya çalışabilirsiniz. Yeni iş projeleri arayabilir, ek işten para kazanmak isteyebilirsiniz. Yeni yarı zamanlı bir iş için de kolları sıvayabilirsiniz. Kazancınızı arttırmak ekonomik problemlerin önüne geçecek.

Kendinize değer verecek, manevi yönden daha iyi hissedeceksiniz. Aslında başkalarının sana nasıl davrandıklarını düşünüyorsunuz. Bu düşünceler sizi çok hassas yapabilir ve duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekebilir. Aksi halde, hem iç hem de dış anlamda kriz olabilir. Stres altına girebilirsiniz. Bu ev aynı zamanda ikincil kariyer evidir, bu nedenle bu krizler kariyer alanınızda yansır ve durumlar daha da kötüleşebilir. Bu geçici bir transit dönemdir, bu nedenle çok yakın bir gelecekte sizi bekleyen daha iyi günler için hazırlanın.

Terazi Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eşinizle bu hafta iyi bir konuşma yapmak ve net görüşlerinizi duygularınızı dile getirmek, ilişkinizle ilgili son karışıklıkları çözmenize yardımcı olacaktır. Eşinizin davranışları normalden daha düzensiz görünse de, onun bazı şikayetleri olabilir. Partnerinizin garip davranışlarının altında yatan sorunları öğrenmeniz onu anlamanıza yardımcı olacaktır. Belki sizin bazı hal ve hareketlerinize karşılık tepkisi olabilir. Eşinizle orta nokta bulamasanız bile onunla konuştuktan sonra anlayış gösterebilirsiniz. Eşiniz ya da sevgilinizle uzlaşmak bu hafta zor olabilir. Ancak sorunlarınız üzerinde ilerleme kaydedeceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta sizin için kararlı ve güvenilir birinden alacağınız destek ile iş hayatında güzle gelişmeler bekliyor olacak. Örneğin iş arayışında olan kişiler biri vasıtası ile iş bulabilirler. Keyif aldığınız işi yapma imkanı bulacaksınız. Hafta ortası, bir iş bulmak veya yeni bir proje başlatmak için fırsatlar ayağınıza kadar gelebilir. Ayrıntılı veya yüksek vasıflı işleri en iyi şekilde yavaş ve rahat bir şekilde yapacaksınız. Çok hoş bir enerji ile çalışma hayatında umutlu bir tutumla birlikte güzel bir hafta sizi bekliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status