Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Terazi burcu haftalık yorumunda kendinize biraz vakit ayırmaya ve hayat talebinden uzaklaşmaya odaklanabilirsiniz ve biraz dinlenmek ve rahatlamak için zamana ihtiyacınız olabilir. Hafta ortası, Ay işaretinizdedir ve enerjiniz geri dönebilir ve odaklanabileceğiniz şeyleri önümüzdeki birkaç hafta boyunca başlatabilirsiniz. Venüs, Perşembe günü Neptün’ü olumlu bir şekilde etkiliyor ve aktif bir hayal gücünüz ve güçlü sezgileriniz olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle cumartesi günü para sektörünüzde yeni ay ile birlikte finansmanınıza odaklanabilirsiniz. Yeni finansal fırsatlar arayabilir, mali durumunuzu geliştirebilir, hayatınıza istikrar ve güven getirmeye odaklanabilir ve yeteneklerinizden daha fazla emin olabilirsiniz. Haftayı bir sürü yeni fikirle bitirebilir, ilgi çekici hissedebilir ve daha açık olabilirsiniz.

Terazi burçları için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba, Perşembe olacak. Her ne kadar pazartesi günü haftaya düşük enerji ile başlıyor olsanız da, salı gününden itibaren konsantrasyon ve enerjiniz yerine gelmeye başlayacak. Özellikle bu hafta yeni fikirler ve kariyeriniz alanında yeni projeler gündeminizde olacak. Hafta içi iş alanında önemli çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bu hafta karşılıklı harcamalarınızı kontrol altına alabilir, sevdiğiniz insanın harcamalarını kısıtlamasını isteyebilirsiniz. Ev içinde ekonomik sorunları çözmek isteyecek. bazı harcamalarınızı ertelemek zorunda kalacaksınız. Ancak bu hafta dış görünüşünüze çok önem veriyorsunuz. İnsanlar üzerinde kalıcı bir etki bırakmak bu hafta istekleriniz arasında olacak.

13 – 19 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burçları 13 Kasım sonrasında cazibeleri ve fikirleri ile insanları etkilemeyi başaracaklar. 13 Kasım ile 15 Kasım tarihleri arasında düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek zor olabilir. Dedikodulara fazla kulak asmayın, karışıklıklar ve hataların farkında olun. 15-19 Kasım tarihleri arası, her zamankinden daha net olacaksınız, görüşlerinizi açıkça belirterek tartışmalarda daha büyük bir yeteneğe sahip olabilirsiniz. Ayrıca, 16 Kasım ile 18 Kasım tarihleri arası, romantizm dokunuşu sizi işinizden uzak tutabilir. Sevdiğiniz insan ile romantik kutlamalar yapabilirsiniz. Kariyerden çok aşk hayatına odaklanmak isteyebilirsiniz.

Terazi burcunda 18.yeni ay 2. güneş evinize giren Akrep ile birlikte önümüzdeki iki hafta içinde para kazanmak daha kolay olabilir. Kazanç kapasitenizi artırabilir veya ekstra para kazanabilirsiniz. Giderlerinizi inceleyerek, kazanılan paranızı güvence altına almaya yönelik adımlar atın. Bir bütçe hazırlayın, harcamaları yönetin ve çok lüks olmaktan kaçının. Neden birkaç küçük borçları birleştirip ödemiyorsunuz? Kredi kartı ödemelerinizi azaltın ve temel bilgilerinizi ve önceliklerinizi belirleyin.

Tutkulu Mars obstrüktif Pluto’yu 18-21 Kasım tarihlerine kadar etkileyecek ve böylelikle daha fazla enerjiniz olacak. Bu otorite türleri, aile üyeleri ve ilişkilerde gerginlik yaratabilir. Dikkatli olun, çünkü kazaya eğilimli olabilirsiniz, bir hastalık yaşayabilir veya başka zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status