Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde yeni insanlarla tanışıp buluşacağınız bir hafta var. Büyük olasılıkla, son zamanlarda şehirde veya yaşadığınız veya geçici olarak topluluğunuzda yer alan kişiler olabilir. Daha sosyal olabilir, yeni dostluklar kazanabilirsiniz. Bir toplantı planlanmış olabilir, ancak bu kişilerle tanışmanız tesadüfi olabilir. Kişisel hayatınızda ya da daha doğrusu aşık olduğunuzda, kıskançlık, nahoş yanlış anlaşılmalar veya ilişkinize başkalarının müdahalesinin tepkisi ile ilgili gerilimler olacaktır. Bu hafta, yaşadığınız evde kendi ev veya mülk sorunlarınızı, değişim isteklerinizi veya yeniliklerinizi daha ciddiye alacaksınız. Akrabalarınız, komşularınız ve diğerleri: Başkalarının çıkarlarını içeren mülk niteliğindeki sorunları çözmek daha zor olacaktır.

Terazi burcu bu hafta geçmiş olayların, kayıpların ya da başarısızlıkların olumsuz etkilerini göz ardı etmek ya da bilinmeyen korkusundan kurtulmak için çaba gösterebilir belirsizlikler ortadan kaldırabilirsiniz. Şu anda hayatınızda ailenizi veya kariyerinizi etkileyebilecek olumlu bir değişiklik var. Gelecekle ilgili gereksiz endişe ile bu yeni fırsatları kaçırmamalısınız.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, gergin ve yüzleşme ortamı enerjinizi boşaltabilir. Herhangi bir karakter testinin üstesinden gelmek için duygusal gücünüzü ve içgüdülerinizi ortaya çıkarmalısınız. Evin işe karşı kutupluluğunu ya da sorumluluklarınızı ve ihtiyaçlarınızı karşı hokkabazlık yapmanız gerekebilir. Ancak bu zorluklara rağmen, ya da onlardan dolayı, kişisel ve mesleki yaşamınızda gerçekten çok şey ya da ilerleme kaydedebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ocak 2019

Perşembeden pazara daha fazla sosyal temas ve eğlence getiriyor. Bu buluşma için iyi bir zaman çünkü yumuşak sevgi dolu tarafınız sevgi arzunuzu dengeliyor. Böylece çok güçlü olmadan gelmeden net olabilirsiniz. Gerçekten sadece aşk için değil, arkadaşlık için de arkadaşlıkla ilgileneceksin. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal popülariteyi arttırır ve mükemmel bir eş bulma şansını arttırır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status