Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Özellikle finansal işlerinizde gerçekçi olmayan beklentilerden kaçınmanız son derece önemlidir. Almayı beklediğiniz kazançlara göre plan yapmak için acele etmeyin. Çünkü size borcu olan kişiler zamanında ödeme yapmayabilir. Ya da elinize geçeceğini planladığınız para bu hafta elinize geçmeyebilir. Sadece bütçenizdeki gerçek parayla plan ve harcama yapın.

Bu hafta önemli finansal belgelerle uğraşıyorsanız, bunların farklı hak ve yükümlülüklerine dikkat edin. Şimdi herhangi bir ödemede gecikme veya zorluk için hazırlıklı olmak önemlidir. Aşk hayatında daha fazla ilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinize karşı beklentileriniz artabilir. Ondan daha fazla sevgi göstermenizi bekleyebilir ve şikayetçi olabilirsiniz.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta bir akraba ile ilgili duygusal olayları yaşayacaksınız. Büyük olasılıkla bir kadından gelecek bir haber sizi mutlu edebilir. Ya da bir kadın ile mutlu olacağınız bir konuşma da yapabilirsiniz.

Genç bir kadının gelecekteki annelik, bir kızın doğumu ve diğer benzer olaylarla ilgili haberlerden memnun olması mümkündür. Aileden evli bir çiftin bebek beklediği müjdesini de alabilirsiniz. Artık her türlü heyecan verici etkinliğe bir kız, bir torun ya da aileniz ya da arkadaş çevrenizdeki bir kadın ile birlikte katılacaksınız.

Bu haftaki çatışmalar hızla ortadan kalkacak. Çoğu durumda, önemsiz şeyler bir anda sorunlar da ortaya çıkarabilir. Çoğu durumda, duygusal durumunuzdan yararlanmak isteyen kişilere karşı temkinli olun. Terazi burcunun bazı temsilcileri miras, kira, tazminat, emekli maaşı gibi konulardan toplu para elde edebilirler.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Nisan Yorumu

Terazi kadınları haftanın ana planlarını ve görevlerini gerçekleştirebilecek, hatta onlardan beklenmedik bir enerji ve performans sarf edecekler. Terazi erkekleri eski aşk ya da eski bir eş hakkında bir etkinlik ya da haber hakkında heyecan duyacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status