Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin mali işlerinizde daha fazla dikkat edilmesi gereken bir hafta olacak. Banka kartlarınızı ve kişisel cüzdanınızı halka açık bir yerde muhafaza ederek masraflarınıza çok dikkat edin. Riskli yatırımlara veya kolay para almak için çeşitli yollara yatırım yapmaktan kaçının. Seyahat beklentileriniz istenmeyen değişiklikler yaşayabilir veya daha fazla stres ve zorlanma ile ilişkili olabilir. Başka bir şehirde yaşayan ya da çalışan biriyle ilgili hoş olmayan haberlerle sizi üzmesi mümkün.

Terazi burcu bu hafta bir çocuğun veya genç bir kişinin başarısını veya kişisel kutlamasını kutlamak için fırsatınız olacaktır. Evde, işler oldukça uyumlu bir şekilde gelişecektir. Anıların veya diğer duygusal deneyimlerin sizi daha fazla duygusal etkilemesi muhtemeldir.

Terazi, Kova veya İkizler burcunun altında doğan bir kişinin hayatındaki bir olay tarafından üzüleceksiniz. Bu hafta, büyük olasılıkla Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğmuş bir çocuk veya genç bir kişi ile ilgili olayları veya deneyimleri ile memnun edecektir.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın başında, huzursuz bir ruh hali taşıyacaksınız. Salı günü, nazik ve kasvetli bir ruh halinde olabilirsiniz. Hafta ortası boyunca, Ay evrimleşmeye başlayacak ve bu da sizi ferahlatıcı bir etkiye sahip olacak. Biraz alçakgönüllü de olsa, neşeli ve cesur kalacaktır.

Merkür burcunuzdan çıkar ve akıl akrep burcuna geçer. Şimdi Merkür yardımsever Jüpiter’in ve retrosu Venüs’ün bulunduğu 2.evinizden geçiyor. Bu gezegensel pozisyon, mali cephedeki pozisyonunuza güç katmak için destekleyici görünüyor. Sağlığa gelince, bu kadar uzun süre bazı sağlık sorunlarıyla uğraşıyorsanız, bu hafta sorunları düzeltmek ve size rahatlık sağlamak için alternatif bir ilaca rastlarsınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status