Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta çeşitli profesyonel işlerde ve görüşmelerde yer alacağınız bir haftadır. İşinizdeki önemli anlardan bazıları erkekler, meslektaşlar, müşteriler veya iş ortaklarıyla ilgili olacaktır. Kariyerinize veya eğitiminize dair bu hafta içerisinde yeni bir karar alabilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Bu hafta bir şekilde sürprizler bir çocuk ya da genç ile görünür ya da görünmez bir ilişkiye sahip olacak. Durumun oldukça farklı olması nedeniyle bir güven meselesi olarak almamanız gereken bir davet veya öneri alacaksınız. Birinin daveti sizi kararsız bırakabilir. Bazı dedikodular kulağınıza gelebilir ve canınızı sıkabilir. Ancak bu söylentilere kulak asmamanız en hayırlısı olacak.

Oğlak burcu bu hafta bir takım gerginlikler olabilir. Bu haftaki çatışmalar geçmiş hatalarınızın ve eksikliklerin bir sonucu olacaktır. Onlar için başkalarını suçlamamalısın! Oğlak burcu erkekleri, planlarını ve arzularını belirlemek için yanılsamalara veya gerçekdışı hayallere izin vermemelidir. Bu durumda, hafta sizin için çok karmaşık ve hatta tatsız olabilir.

Oğlak kadınları bu hafta her zamankinden daha gergin olacaklar ve bu da kolayca çelişen durumlar yaratacaktır. Bu nedenle büyük başarılar bile bu hafta sizin için fark edilmeyecek. Çünkü dikkatiniz küçük ve önemsiz şeylere yönlendirilecek.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar, duygusal denge ve daha uyumlu bir ev ve aile hayatı getiriyor. Huzur ve genel esenlik duygusu, hayatınızın birçok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olacaktır. Mesleki ve özel hayatınız arasındaki uyumlu bir denge, başarı ve mutluluk için iyi bir önderdir. Bu hafta, yeni arkadaşlar edinme ve mevcut arkadaşlarınız, eşiniz ve aileniz, özellikle de kadınlar ile gelişmiş ilişkilerin tadını çıkarmak için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar, ciddi düşünme ve yoğun konuşmalar getiriyor. Zihniniz açık olur, bunu çalışmalar ve sınavlar için iyi bir zaman yapar. Aklınızın gücü ve güçlü bir sezgi, başkalarıyla konuşurken çok ikna edici olabileceğiniz anlamına gelir. Başkalarının normalde korktuğu veya ihtiyatlı olacağını düşündüğü diğer fikirleri ikna edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status