Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal gereksinimlerinizi arttırmaya veya duygusal olarak size destek veren insanlarla zaman geçirmeye özen gösterebilirsiniz. Pazartesi günü sevdiklerinizin desteği sizi motive edecek. Daha fazla desteklendiğinizi hissettiğinizde, daha duygusal hissedebilirsiniz. Ayrıca daha istikrarlı ve güvenli olabilirsiniz. Aşk hayatında ise oğlak burçları sevdikleri insandan ilgi ve sevgi bekleyişinde olacaklar. Hatta bu kadar hassas olmanız sevdiğiniz insanı zorlayabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde özel hayatınıza ve sevdiğiniz insana daha fazla bağlanmaya odaklanabilirsiniz. Hayatınıza sağlıklı ve pozitif yönde daha fazla sevinç katan kişilerle zaman geçirmek sizi mutlu edecektir. Ayrıca aileden de sevdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Cuma günü, Mars yay burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda kendi başınıza zaman geçirmek istemeniz olasıdır. Daha spontane takılmak isteyebilir, arka planda olmaktan keyif alabilir ve kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Bunun yanı sıra maneviyata bağlanmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Sezgisel tarafınız veya hayal gücünüzü kullanarak yalanları ortaya çıkaracaksınız. Hafta sonu, günlük iş rutininiz üzerinde çalışabilir, biriken küçük işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta hoş sürprizler veya seyahatle ilgili olaylar olabilir. Hatta başka yerlerden gelen insanlar size sürpriz yapabilirler. Sevdiklerinizle özlem giderme şansı yakalayabilirsiniz. Hafta içi ise önümüzdeki haftalarda veya aylarda gezi, planlama ve gezi hazırlığı için planlar yapmaya elverişli olacak.

Ruya tabir

Hafta boyunca muhtemelen akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan bir erkekle bir araya gelebilir, önemli bir konuda görüşebilirsiniz. Ailede veya yakınlarınızda beklenmedik ayrılma olabilir. Böyle bir durumda kendi tepkileriniz de sizi şaşırtabilir. Bu aile olayının başka bir hayat dramasıyla da ilişkili olması mümkündür.

Bu hafta, maddi desteğe ihtiyacınız olabilir. Gelecekte daha iyi kazanç sağlayacak başarılı bir kadına ve fikirlerine güvenebileceksiniz. Bu hafta, kendi çocuğunuzun veya torununuzla ilgili görevleri ve sorumlulukları düşünmek ve planlamak için zaman ayırmanız gerekecek. Bazılarınız gelecekteki doğum veya diğer benzer eylemlerin olasılığını değerlendirir.

Genç Oğlak erkekleri için önemli bir hafta olacak. Çünkü şimdi iş, kariyer, aşk ilişkileri, aile, çocuk ve daha fazlası gibi hayatlarında önemli şeylerin temellerini atacaklar. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, para kazanmak, mali sözleşmeler, belgeleri ve daha fazlasını sağlamak için iyi bir haftaya sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status