Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize ait olan büyük fikirlere veya planlara odaklanabilirsiniz. Pazartesi günü itibari ile hızlı bir şekilde yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak bu durumda size yardımcı olan iyimser bir dosttan yardım alabilirsiniz. Salı günü, kova burcu Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu nedenle bu hafta çok daha çekici hissedebilir ve başkaları üzerinde etki bırakabilirsiniz. Ayrıca yabancılara karşı da daha iyimser olabilirsiniz. Hafta ortası, uzun vadeli planlar üzerine çalışabilir ve hedeflerinizde gitmek istediğiniz yönü düşünebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, arkadaşlarınızla vakit geçirebilir veya sosyal çevrenizde siz de planlar yapabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak arzusu ile geleceğiniz için çalışabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs para alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde zekice davranmanın, şehvet düşkünü olma, hoşnutsuz olma ve finansal fırsatlar peşinde koşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İsterseniz dinlenmek için biraz zaman ayırın. Planlarınızı başkaları müdahale etmeden çalışmaya gayret edebilirsiniz. Hafta sonu ise sevdiklerinizin planlarına sadık kalabilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta bir kadınla olan ilişkinizde sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Hatta bir kadın size bazı zorluklar çıkarabilir. Şimdi, akrabanız olan bir kadının sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kişisel durumunuza ve tutumunuza rehberlik edecek birine ihtiyacınız olabilir. Aile içerisinde bir takım masraflar söz konusu olabilir.

Bu hafta, başka bir şehirde, ülkede yaşayan veya çalışan birine para gönderebilir veya para alabilirsiniz. Bu hafta farklı etkinlikler, toplantılar ve sohbetler sizi geçmişinizin hatıralarına götürecek. Eski sevgili ya da dostunuzu özleyebilirsiniz. Bazılarınız arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinde kaçırılmış imkanların farkına varabilirler. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insanla gerginlik yaşanabilir.

Bu hafta eski bir sevgiliniz ile karşılaşabilirsiniz ve bu da sizi zor durumda bırakabilir. Geçmişte yaşadığınız benzer herhangi bir olay ile yeniden karşılaşmanız olasıdır. Yakınlarınızın hayatındaki olaylarla ilgili haber öğrenme olasılığı yüksektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status