Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta aktif bir hayal gücünüz olabilir ve kendinize biraz zaman ayırmak için fırsat kollayabilirsiniz. Hafta başında planlarınızı hızlı ve sessizce tek başınıza yapabilirsiniz. Uranüs Salı günü Güneş’i olumlu bir şekilde vuruyor ve fırsatlara daha açık olabilirsiniz. Daha net kararlar da alabilirsiniz. Hafta ortası, özellikle Perşembe günü burcunuzda bir güneş tutulması yaşanıyor olacak. Yeni başlangıçlarınıza, yeni fırsatların, yeni girişimlerin, yeni projelerin üzerine odaklanabilirsiniz. Enerjinizi, coşkunuzu ve avantajınızı kullanacaksınız. Uranüs Perşembe günü Merkür’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu nedenle yeni fikirler ve planlar üretebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde kendinden emin ve güvende hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür, para alanına giriyor ve Pazar günü Güneş’e katılıyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde finansal planlar üzerinde çalışabilir, finansal bilgi veya tavsiye toplayabilirsiniz. Kararlarınızı ve eylemlerinizi uygulamak zaman alabilir ve daha fazlası için çalışabilirsiniz. Hafta sonu aktif ve çekici olacak, sosyal ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta olumlu finansal olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Artık parayı bir belge aracılığıyla alabilir veya yakın gelecekte para veya daha yüksek bir ücret alacağınız bir belgeyi imzalayabilirsiniz. Artık bir toplantıyı veya görüşmeyi geçici olarak erteleme kararı almanız muhtemeldir.

Ruya tabir

Bu hafta planlara sahip olduğunuz kişilerin hayatlarında beklenmedik olaylar neden olacaktır. Herhangi bir bilgi, ne kadar garip bir şey olursa olsun, gerçekte çok farklı olabilir. Sakin tutumunuzu sürdürebilirsiniz, ancak bir şeyi göz ardı etmeden iyi şeyleri kontrol edin.

Bu hafta beklenmedik bir toplantınız veya beklenmedik bir ziyaretiniz olacak. Bundan dolayı önemli bir haber alacaksınız. Bu meydana gelen ya da ertesi gün gerçekleşmesi beklenen bir olayla ilgili olabilir. Bu hafta bir kadın size sürpriz yapabilir. Bu hafta aynı zamanda romantik randevular ve toplantılar için de güzel bir hafta olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status