Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta enerjinizi önemli görevler ve planların tamamlanması üzerine yoğunlaştırmanız tavsiye edilen bir haftadır. Çoğu durumda, ailenizle veya aşk hayatınızla bir ilişkisi olacaktır. Bu hafta, yeni bir arkadaşlık, ortak bir yaşamın başlangıcı veya evlilik gibi kişisel yaşamınızda yeni bir şeyin başlangıcını teşvik edecektir. Yakınlarından ve yakınlarından akraba ve arkadaşlarınızla ilginç sohbetler yapacaksınız. Kendi sağlığınıza yeterince dikkat etmediyseniz, bu hafta yaşam tarzınızı ayarlamanız gerekecektir. Bazı kötü alışkanlıklardan kurtulmanız gerekebilir. Benim tavsiyem, sağlığınıza daha fazla önem vermek ve sağlığınıza yönelik rahatsızlıkları aksatmamaktır. Hafta boyunca, geçici endişeler yaratabilecek acil masraflara maruz kalacaksınız. Ay sonunda tatil bütçenizde olası bütçe eksikliği konusunda endişe olabilir.

Kova burcu bu hafta genel olarak, mali kaynaklarınızı iyi bir şekilde kontrol etmeniz ve her bir masrafı iyi değerlendirmeniz gerekecektir. Mali belge çalışırken veya imzalarken dikkatli olun. Kova kadınları haberi öğrenecek veya maalesef biraz gecikmeyle gelecek önemli bilgiler alacaklar. Kova erkekleri arkadaşlarıyla ilginç toplantılar ya da meslektaşları ile gelecekteki profesyonel projeler hakkında yararlı sohbetler olacak.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları getiriyor. Belirli bir konu hakkında çok düşünceli hissedebilir ve başkalarının düşündükleri şeyleri önemsemeyebilirsiniz. Bu yüzden başkalarına vaaz etmek ya da nasıl düşünmesi ya da hareket etmesi gerektiğini söylemek için iyi bir zaman değil. Bir hafta politik bir tartışmadan uzak durun. Ayrıca gergin ortamlar olabilir, sakin kalmanız gerekir. Bu hafta ev işi ve bahçe işleri ve sevdikleriniz için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Aralık 2018

Cumadan Pazar gününe, arkadaşlarınız ve ailenizle daha uzak bir tutum ve uyumlu ilişkiler getiriyor. Daha az bakım ve endişe, rahatlamayı kolaylaştırır. Sakin ve denge duygusu, arkadaşlık ve iş ilişkileri kurmayı kolay bulmanız anlamına gelir. Artan özgüven ve dengeli odaklanma, bunu kendinizi tanıtma ve iyilik istemek için iyi bir zaman olmasını sağlar. Herhangi bir ilişki problemiyle başa çıkmak için inisiyatifiniz olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status