Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, Kova burcunda doğduysanız, bu hafta iyi bir fikriniz olan insanların samimiyetsizliği veya kötülüklerinden hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Kandırılabilir ya da birileri kendi çıkarları için sizden faydalanmaya çalışabilir.

Bir akraba ile ilgili bir taahhüt daha proaktif olmanızı ve günlük görevlerinizi organize etmenizi gerektirir. Bu hafta gerilim çok yüksek olacak, bu yüzden günlük görevlerinizi daha kesin bir şekilde planlayın.

Yakın ve uzakta olan insanlarla çeşitli olaylarla ilgili beklenmedik durumlar ortaya çıkacaktır. Duygusal olarak dengesiz olacak ve başkalarının sözlerine veya eylemlerine karşı kolayca savunmasız kalacaksınız. Bazen açıklanamayacak kadar yorgun veya üzgün, kötümser veya melankolik hissedersiniz.

Ruya tabir

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Her hafta olduğu gibi, sürpriz eksikliği olmayacak, ancak aceleyle sizi hiçbir sebeple karıştırmayabilir veya korkutabilirler. Bu yedi gün boyunca ilginç toplantılar veya geziler için fırsatınız olacak.

Ayrıca bakınız: Kova Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar yeni bir iş fikri veya kariyer değişikliği fırsatı konusunda hevesli olacaklar. Erkekler çalışmalarında daha fazla profesyonellik göstermek zorunda kalacaklar. Birlikte çalıştığınız insanlarla yüzleşmeye katılmayın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status