Kova Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Temmuz ayında kova burcu, bu ayı mali durumları ve meslekleri için uygun bulabilirler. Bazıları araç satın alabilirken, aile tarafında bazı kazançlar elde edebilirsiniz. Aşk işleri bazı engellerle karşılaşabilir, ancak yine de aşk ilişkiniz evlilikte başarıyla sona erebilir. Evli olanlara bebek müjdesi verilebilir, ama babanızın sağlığı endişe yaratabilir. Çalışanlar ılımlı kazanç umut edebilir. Bazılarınız yabancı topraklardan davetiye alabilir ve bazıları da bu davetlere saygı göstermek için o ülkelere seyahat edebilir. Ancak, harcamaların yüksek olması muhtemeldir ve bu da fon kıtlığına katkıda bulunabilir. Yeni işlere başlamanız için olasılıklar var, ancak işlerinde dikkatli olmanız gerekiyor.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınızda türbülans olabilir ve bu nedenle sevgililerin bu tür ilişkileri sabırla ele almaları gerekebilir. Evli olanların da eşleriyle ilişkilerinde sabırlı olmaları gerekir. Bu, bağın anlaşılmasını sağlayabilir.

Finans: Ekonomik konumunuz bir şekilde istikrarlı olmalıdır. Para konularında ilerleme olabilir ve bu kalbinizi memnun edebilir. Geliriniz ayrıca tüm finansal taahhütlerinizi yerine getirmek için yeterli olabilir.

Kariyer: Çalışanlar işle ilgili tüm konuları dikkatli bir şekilde ele almak zorunda kalabilir. İşinizde bir miktar ilerleme olabilir, ancak bu sabit veya kalıcı olmayabilir. Yine de, ofiste cesaret ve güvenle ortaya çıkan çeşitli engellerle başa çıkabilmelisiniz. Astlarınızla iyi bir ilişki kurabilirsiniz ve bu onların işbirliğini sağlayabilir.

İş dünyası: İş dünyasında belirgin ilerleme kaydedilebilir. Yüksek makamlarla samimi bir ilişki sürdürerek, çabalarınıza destek verebilirsiniz. Bazılarınız bu ay tam verimlilikle performans göstermekte zorlanabilir. Bu kişilere ticaret faaliyetlerinin ilerlemesine tam olarak konsantre olmaları tavsiye edilir.

Profesyoneller: Bu, Kova profesyonellerinin daha önce kaybettiklerini kurtarmak için ideal bir zaman olabilir. Operasyonel verimliliğiniz size hem takdir hem de kar sağlayabilir. İşinize olan bağlılığınız sizin için, bazı prestijli sorumluluklar ve görevler kazanabilir.

Sağlık: Sağlığınız ciddi bir endişe kaynağı olmayabilir, ancak yine de şu anda buna kesinlikle dikkat etmeniz gerekecektir. Bu konuda tüm önlemleri almanız önerilir. Bu tamamen formda, sağlam ve aktif kalmanıza yardımcı olabilir.

Öğrenci: Bu, öğrencilerin tamamen derslerine odaklanacakları ve çalışmalarda iyi performans gösterecekleri umut verici bir zaman gibi görünüyor. Ebeveynler ve öğretmenlerle olan ilişkiniz de samimi ve hoş kalabilir. Arkadaşlarınızla ve diğer öğrencilerle yakın temas kurmaya çalışın ve bu da size yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status