Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, elde ettiğiniz başarıdan veya tamamlanmış sözleşmelerden memnun kalmanız ve memnun kalmanız için bir nedeniniz olacak bir hafta önünüzde var. Haftanın olumlu eğilimleri, özellikle Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan bir kişiyle ilişkiniz varsa, kişisel ilişkilerinizi büyük ölçüde etkileyecektir.

Kova burcu bu hafta genel olarak, bu burçlarla olan ilişkinizin planlarınızın ve eylemlerinizin gelişimi üzerinde iyi bir etkisi olacaktır. Bu hafta boyunca, sevdiklerinize birçok görev yüklemeyin ve çoğunu talep etmeyin. Çünkü bu onların olumsuz bir tepkisine neden olabilir. Enerjilerinin en düşük seviyede olması ve dinlenmeye ve iyileşmeye ihtiyaç duymaları mümkündür.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta parasal olarak, eviniz için olan şeylerle ilgili harcamalarınızda ihtiyatlı olun. Hafta boyunca, birçoğunuz yaşamda bir nedenden ötürü çok seyahat edecek bir kişiden ayrılacaksınız.

Hafta sonu, eski bir sınıf arkadaşı, iş arkadaşı, komşu veya başka bir kişi gibi geçmişinizden biriyle bir toplantı getiriyor ve bu sosyal ağlar aracılığıyla yapılabilir. Bu hafta tanıdığınız bir kişinin sağlık sorunuyla ilgili haberler sizi şaşırtacak. Bu kişiye bakacağınıza dair hiçbir işaret yok, bu yüzden akrabanız olmak zorunda değil.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status