Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta ilerlemek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Ancak hayatınızda bir miktar ilerleme sağladığınızın da farkına varabilirsiniz. Fakat bazı hedefleri için muhtemelen gerekli temeli oluşturmadınız. Hala aklınızı kurcalayan ve çözülmemiş sorunlar ve endişeler vardır. Bu günlerde eşyalarınızı daha iyi düzenleyin, çünkü şimdi böyle bir “temizlik” zamanı. Ev içerisinde bazı sorumluluklarınız olabilir. Ayrıca misafirleriniz gelebilir ve derli toplu olmanız faydalı olabilir. Bir kız ya da genç bir kadınla tanışmak, ne dilerseniz de, beklentilerinize göre gelişecektir. Hafta içi bir bebeğe veya küçük bir çocuğa ilişkin bir olayı veya toplanmayı gösterir. Belki bu bir doğum günü kutlaması olabilir. Bir erkekle finansal ilişkiniz varsa, bu hafta bu durumları iyi izleyin ve bir hata yapmayın ya da manipüle etme ve aldatma girişiminde bulunmayın.

Kova burcu bu hafta yeni tanıdıklar sizin yararınıza gelişir veya günlük yaşamınızda gerekli olumlu duyguları size getirir. Aynı şey, bazı keyifli deneyimler yaşayabileceğiniz kişisel yaşamınız için de geçerlidir. Bekar olanlar aşk hayatlarında güzel sürprizler ile karşılaşabilirler. Ailenizle ya da ailenizle yapacağınız geziyle de keyifli bir duygular yaşayacaksınız. Daha önce olmadığınız yerleri ziyaret etmek için hafta sonunu kullanın.

Bu hafta akrabalarınızla ilgili başka bir yerden gelen etkinlikler, telefon konuşmaları ve mesajlaşmanın vesilesi olacaktır. Bu hafta sürprizlerden biri, büyük olasılıkla arkadaş çevrenizden bir kadınla ilişki içerecek. Beklentileriniz olabilir ve bir kadın size yardımcı olabilir.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye kadar geleceğe yönelik ve olumlu düşünceye sahip iyi içgüdüler getiriyor. Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanır. Bu mutluluk ve memnuniyet düzeyinizi artırarak iyi şanslar ile çok şanslı bir zaman olabilir. Arkadaş edinmek kolaylaşır ve karşılıklı olarak yararlı olan arkadaşlıklar olabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Aylık Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar duygularınız hakkında konuşmak için iyi bir zaman olacak. Çünkü her zamankinden daha hassas ve duyarlı hissedeceksiniz. Diğerleri de duygularını paylaşmak için gelecektir. Ağlamak için birisinin dert ortağı ya da ilişki danışmanı olabilirsin. İnsanları sezgisel anlayışınız ve gerçek ilginizle rahatlatabilirsiniz. Arkadaşlarla, kardeşlerle ve komşularla daha fazla etkileşim ve genel olarak daha fazla iletişim bekleyiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status