Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizde meydana gelen, büyük olasılıkla başkalarının neden olduğu ya da onlardan kaynaklanan sorunları çözmek için yeterince zaman harcamanız gerekecektir. Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğmuş insanların evliliğinize veya ailenize müdahalesi günümüzden değil, sürekli gerilimler ve çatışmalar yarattığı için devam etmemelidir. Hafta boyunca, sizin için en iyi şekilde başarabileceğiniz ve tamamlayabileceğiniz bazı önemli angajmanları planlayacaksınız.

Kova burcu bu hafta Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan bir erkekle tanışmak ve görüşmek için bir şeylerimiz olacak. İşinizde veya profesyonel ilişkilerinizde hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Yeni meslektaşların, amirlerin, müvekkillerin veya iş ortaklarının ortaya çıkması ile ilgili olaylar mümkündür.

Bu hafta problemli kişisel ilişkileri çözmek için tıbbi tedavi için iyi bir hafta olacaktır. Kişilere daha aktif olun, başkalarıyla konuşmalarınızda daha dürüst olun.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Satürn’ün Ay’a olan etkisi ve zayıflatılmış Güneş sizi bu haftanın başında hafif bir ruh halinde tutacak. Bazen, bu kabul etme tutumu, takip etmek için en iyi yoldur mücadele başarısız olduğunda olduğu gibi, gelgitler ile yardımcı olur. Çarşamba günü, ay evrim geçirmeye başlıyor. Bu, ruhunuzun üzerinde ferahlatıcı bir etkiye sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bu hafta, kozmik bir şarj olduğunu, bu yüzden negatif enerjileri koparır. Şimdi, potansiyel ilişkilerinizi ilerletmek için yeni bir strateji denemeyi düşünebilirsiniz. Bu yakın gelecekte yolunuza çıkan iyi bir fırsatın göstergesidir. Kariyer cephesinde daha anlamlı ve etkili olacaksınız. İletişimde ve ağlarda olanlar fayda sağlayacaktır. Sağlık açısından, bu sıkıcı bir zaman. Küçük bir sorunu bile ihmal etmeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status