Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta yılın son haftası seyahat planlarınızda veya başka bir şehirde yaşayan insanlarla ilgili bazı hayal kırıklıklarını veya değişiklikleri size sunar. Bu değişiklikler ne kadar küçük olursa olsun, onları büyük bir drama olarak kabul etme eğiliminde olacaksınız. Hafta boyunca, kendi finansal problemleri veya nakit ihtiyaçları olan bir adamla olan finansal ilişkinize dikkat edin. Bu şeyler ortak hedeflerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bütün hafta, para almaktan veya bildirmekten hediye, satın alma ve fayda sevinç getiriyor. Yakınlarınız sizi nasıl memnun edeceğini bilir ve bir ruh hali yaratmak için ellerinden geleni yaparlar.

Kova burcu bu hafta beklenmedik veya yeni uygun koşullar şimdi sizin için ortaya çıkacağından, 2019’un başlarında önemli şeyleri planlamak için bu haftayı kullanın. Kova kadınları bu hafta tahmin edilemez olacak. Bu yanlış anlama, entrika olabilir. Geçmişteki olaylar Kova erkeklerinin yaşamında ciddi gerilimler yaratabilir. Büyük bir drama beklenmez, ama hoş olmayan anlar yaşarsınız.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, aşk ve sevgiye duyulan ihtiyacı artırmanın yanı sıra sevdiklerinizle aranızdaki gerilimi artırma potansiyeli de vardır. Diğer kişi muhtemelen annen gibi bir kadın veya yakın akraba olacak, ama aynı zamanda samimi bir erkek arkadaş veya sevgilisi olabilir. Herhangi bir gerilim muhtemelen duygusal destek ve sevgiyi içeren bir dengesizlikten kaynaklanabilir. Alınan sevilen miktar verilen miktar ile aynı değildir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2019 Yorumu

Cumadan pazara muhtemelen fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak kendinizi tamamen rahat hissedeceksiniz. Davranmaya gerek kalmadan kendiniz olmaktan rahat ve kendinden emin hissedeceksiniz. Eğer çalışmak zorundaysanız, iddialı bir enerji ile işe odaklanabilecek ve onu iyi yapabileceksiniz. Eğer rahatlamak istiyorsan, başka bir şey yapmalısın. Herhangi bir ciddi engel veya drama ile karşılaşmamalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status