Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaş çevrenizdeki bir kişinin işi veya eğitimi ile ilgili olacak konuşmalar olacak. Kısa bir süre için bir tür anlaşma olacak arkadaşlarla bir iş teklifi almak mümkündür. Bu uzun vadeli bir proje olmayacak. Hafta boyunca, bildiğiniz bir kişinin hayatındaki bir üzücü olay ve ayrılık ile ilgili haber veya olaya şaşıracaksınız. Kaza ile ilgili bir olayın gelişimini izlemek mümkündür. Hafta içi, etrafında oluşabilecek gerginliklere veya zorluklara rağmen, seyahat için elverişli olacaktır.

Kova burcu bu hafta bazılarınız ya bu hafta seyahat eden ya da başka bir şehirde yaşayan Yengeç, Akrep ya da Balık burcunun işareti altında doğmuş biri hakkında endişe duyacaksınız. Genç Kova kadınları, fikirlerini veya isteklerini bırakma ihtiyacını gerçekleştirecekler. Çünkü öncelikle şu anda gerçekçi olmayacak ve ikinci olarak da daha iyi bir fırsatın ortaya çıkması söz konusu olabilir.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Çarşamba günkü yeni ay, özellikle mevcut bir ilişkide yalnız ya da mutsuz iseniz, sizi konfor bölgenizi zorlar. Belki de önceki yanlışları düzeltmek ve özür dilemek zorundasınız. Bu, ilişki sorunlarını merhamet ve affetme yoluyla çözmek için iyi bir yeni ay. Daha sonra hayallerinizi suçluluk veya pişmanlık duymadan takip edebilirsiniz. Eğer bekarsanız, duyarlı ya da daha çok anlayışlı bir partnerle tanışabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Kasım Yorumu

Çarşambadan pazara romantizm ve sosyalleşme için mükemmel bir zaman. Aşk ve sevginin mükemmel karışımı, çekici görünmenizi ve hissetmenizi sağlar. Özellikle Cuma günü, tüm tehdit altında olmaksızın arzularınızı kovalarken emin ve iddialı olabilirsiniz. Bu denge aynı zamanda sevgi ve hayranlık vermeye ve almaya hazır olduğunuz anlamına da gelir. Bu, flört için ideal bir zaman ve aynı zamanda kendi kendini tanıtmak için de idealdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status