Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta ayın etkisi ile birlikte işlerinize daha iyi odaklanarak daha verimli bir süreç geçirebileceksiniz. Hatta iş hayatında bazı görüşmelerde kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bazı görüşmeler size fırsat kapıları aralayabilir. Telefon görüşmeleri yaparken gerginlikten uzak durun. Hafta içi aile içerisinde akşam yemeği gibi davetlere katılabilirsiniz. Hafta boyunca her türlü gerginlikten kaçınmaya gayret edin. Özellikle aile meselelerinde anlayışlı olmanız gerekebilir.

Eleştiriler karşısında susmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek bu hafta sizin için çok önem arz ediyor. Bu hafta yapacağınız faaliyetler ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Evde yenilemek istediğiniz eşyanız varsa, buna fırsat bulabilirsiniz. Hatta randevu davetleri alabilir ya da hobilerle de ilgilenebilirsiniz. Bu hafta sanatsal yönünüz ağır basabilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz. Kova burcu aşk hayatında da uzlaşmacı taraf olmaya çalışacak.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcunda bu hafta başka bir şehirde yaşayan bir kadınla ilgili çeşitli beklentileriniz (çoğunlukla finansal olan) olabilir. Bazılarınız bir kadından para isteyebilir, bazıları bir kadına para gönderebilir. Bu hafta farklı etkinlikler, önemli bir karar vermek veya bir değişimin başlangıcına doğru somut adımlar atmak için size iyi gelebilir. Bütün bunlara, özellikle de başkaları tarafından verilen sözlerle ilgili olarak, sizden özel bir dikkat etmeniz ve özenmeniz istenecek. Bir dava ile uğraşıyorsanız, numaralar, yalanlar ve benzeri hilekar diğer işlemleri kullanmadan başarılı olabilirsiniz.

Bu hafta bir haber, etkinlik bilgileri ve daha pek çok şey alabilirsiniz. Bazılarınız bir belge, bir bilet veya Aralık sonuna kadar devam edecek başka bir şeyle uğraşacak. Bu hafta boyunca, sağlık sorunlarına duyarlı olabilirsiniz veya yakın bir kişinin sağlığına özen göstermeniz gerekebilir.

Ev ya da konut sorunlarınız varsa, bu hafta bir anda çözülmeyecek. Hafta içi genç kova kadınları seyahat planları yapabilirler ya da para ile ilgili planlar üzerine düşünebilirler. Harcamalarınızı da gözden geçirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status