Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta ev veya mülk taahhütleriniz olacak veya bazı mülklerle ilgili bir karar vermeniz gerekecek. Artık yeni koşulların ortaya çıkması nedeniyle planlarınızı değiştirmek, satın alımlarınızdan veya mülkünüzden birinden vazgeçmek mümkündür. Hafta boyunca, nahoş haberler ya da bir durum sizin isteğinize aykırı olacak çok hızlı bir karar gerektirecektir. Hafta adli veya yasal bir kurumla ilgili eylemler için elverişsiz olacaktır. Bu hafta, yeni bir şeye başlama isteğiniz nedeniyle bir ilişki veya bağlılığa son vermeniz muhtemeldir. Bazılarınız kira, emeklilik, burs, sosyal yardım, miras vb. Arkadaşınız sizi bir süredir tekrar eden sıkıntılarınızla meşgul edecek. Tavsiyeniz yardımcı olmuyor çünkü o onları görmezden geliyor ve karanlıkta bir şeyler olmasını istiyor.

Kova burcu bu hafta aile nedenleri, aşk ya da romantik deneyimler için seyahatler için faydalı olacaktır. Erkekler yeni bir tanıdıktan çok şey öğrenebilirler. Ancak, kadınlar yeni ilişkilerinde daha dikkatli olmalıdırlar.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesi – Çarşamba arasında belirsizlik aşamasına girerken açık fikirlilik ve esneklik gerekiyor. Yaklaşmakta olan değişimin huzursuz ve endişeli hissini fark edebilirsiniz. Sinir gerginliğinin artması ani olma veya yöndeki hızlı değişiklikler gibi öngörülemeyen davranışlara neden olabilir. Mekanik veya elektronik cihazlarla tamir için en uygun zaman değil. Olumlu değişim konusunda proaktif olun.

Ruya tabir

Perşembe-Pazar günleri hayatınıza daha fazla huzur ve uyum getirir. Duygusal, şefkatli ve sevgi dolu hissetmelisiniz. Sevdiklerinizle rahatlamak ya da arkadaşlarla parti yapmak için harika bir zaman. Sevgi dolu bir ruh hali içinde olmak sizi normalden daha fazla cinsel açıdan çekici hale getirecektir. Artmış popülerlik ve karizma nedeniyle sosyalleşmenin tam zamanı. Diğer insanların etrafında daha rahat hissetmelisin ve halka açık olarak rahat etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status