Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta zihniniz çok aktif olabilir ve bir sürü fikir edinebilir, yeni hedefler koyabilirsiniz. Hafta başından itibaren yaratıcı yönünüz ağır basacak. Merkür gerilemesi Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayarak Nisan ortasına kadar sürecek. Bu merkür retrosu ile birlikte geçmişte yarım kalan plan ve projeleri yeniden gündeme getirebilirsiniz. Yarım kalan bir projeyi tamamlayabilir ve eski hedefleriniz, istekleriniz üzerine çalışabilirsiniz. Ancak yeni bir şeye bu hafta başlamak için uygun olmayabilir. Güneş Salı günü (20 Mart 2018) koç burcuna girerek zihinsel enerjinizi artırıyor olacak. Yapacak çok şeyle meşgul olacaksınız. Bir sürü sorumluluk ile aynı anda ilgilenmek isteyebilir, bazı görevleri ve işleri bir an önce bitirmek isteyebilirsiniz. Bu sayede gelecek haftalar da yeni plan ve projeler üzerine odaklanmaya fırsat bulmak arzunuz olabilir. Ancak bu telaş sizin zaman zaman dağılmanıza ve tükenmenize neden olabilir. Arada mola verip kafanızı dinlemeniz önemli olacak. Öte yandan, eğer yeterince iş yapmazsanız, zihinsel enerjiniz sizi endişeli ve huzursuz hissetmenize neden olabilir. Bu yüzden aklınıza odaklanın ve sağlıklı çıkışlar yapın.

Haftanın ilerleyen günlerinde sizi güvende hissettiren kişiler ile görüşebilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Hafta ortası, içsel olarak kendini güçlendirmek için çalışabilirsin. Size huzursuzluk veren şeylerden bir an önce kurtulmak isteyeceksiniz. Hafta sonu daha eğlenceli olabilir ve dünyanıza biraz neşe katmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu, hafta boyunca çalışamayacağınız bazı projelerin üstesinden de gelebilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en güzel günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta özellikle sahip olduğunuz bağlantılar ilgili olarak zor bir hafta olabilir. Aracı olduğunu konularda sıkıntılar çıkabilir ya da verilen sözleri tutmayan kişiler yüzünden mağdur duruma düşebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkinizde taviz vermemelisiniz, çünkü ardı ardına hoş gelmeyecek olaylar olabilir veya sizin yararınıza gelişmeyecek olaylar olabilir.

Çalıştığınız bir kişi ile önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Bir meslektaş, yönetici, müşteri, ortak gibi kişilerle görüşürken gergin olmanız olasıdır. Fikirlerinizi kabul etmeleri ya da uzlaşmanız bu hafta zor olabilir.

Hafta boyunca, birçok kova burcu başka bir şehre seyahat edecek veya konuklarını ağırlayacak. Bu hafta manipülasyon girişimlerinden kaçının. Kalbinizi dinleyin, kulaklarınızla değil kalbinizle cevap verin. Sevdiklerinize sevginizi göstermeye çalışın. Özellikle aşk hayatında sevdiğiniz insanın buna ihtiyacı olabilir.

Artık sevmediğiniz ya da anlaşmakta zorluk çektiğiniz insanları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu hafta eski arkadaşlar veya tanıdıklarla ilgili bazı sürprizler olacak. Beklenmeyen bir randevu, telefon araması ve daha fazlası mümkündür. Finansal açıdan hayal kırıklıkları yaşayacaksınız. Beklenen bir para zamanında elinize geçmeyebilir ve verilen sözler tutulmayabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Aylık Yorumu

Kişisel yaşamınızdaki sevgi ve duygusal konular üzerine ciddi kararların alınması gerekebilir. Bu haftaki bazı sıkıntılar sizi daha gerçekçi bir problemle karşı karşıya getirebilir. Şimdi sadece kişisel ilişkilerinizi değil, arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla olan ilişkinizi de belirleme zamanı olacak. Kim dost ya da düşman daha iyi fark edebileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status