Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Eylül 2020 – 20 Eylül 2020)

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, geçen hafta garip bir dönem yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Beklenmedik bir yükseliş, ama aynı zamanda hoş olmayan bir düşüş yaşayabilirdiniz. Umutsuzluğa kapılmayın ve önümüzdeki hafta bu dönemden ders alın. Size yeni ilgi alanları getirecek.

Beklenmedik bir şekilde, kalıcı ve güçlü bir ilişkiniz varsa, sona erebilir. Bekarsanız, birini seçin ve cesaretiniz size sevgi dolu heyecan verici bir macera getirecektir. Riskin kâr olduğu şeklindeki eski kuralı unutmayın.

Bu, bu hafta size kelimenin tam anlamıyla birkaç kez karşılığını verecektir. Çalışkanlığınızı, becerinizi ve hazır olduğunuzu gösterin. Bu özellikler, uzun vadeli başarınız için önemlidir.

14 Eylül – 20 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Aşk: Artık sevginizi gizlemeyin ve dünyaya partnerinizi nasıl sevdiğinizi gösterin. Destek olun. Doğru olanı arıyorsanız, gerçekten ilginizi hak eden biri için savaşma fırsatınızı kaçırmayın.

Sağlık: Her zamankinden daha fazla sırt ağrınız varsa hareket etmeye başlama zamanı. Yürümeyi, yüzmeyi veya esnemeyi deneyebilirsiniz.

İş ve Para: Şüpheli şirketlerden borç almayın. Gerçekten paraya ihtiyacınız varsa, bankanızla veya ailenizle iletişime geçin. Omuzlarına dayanabileceğinden fazlasını koyma.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status