Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi yönden olumlu gelişmeler olacak. Kişisel bütçeniz, aile geliriniz ve harcamalarınız ve çeşitli bankacılık veya vergi kurumları ile ilgili daha fazla finansal taahhütünüzün olacağı bir haftadır. Artık bir kredi için başvurabilir, daha iyi bir ödeme sözleşmesi düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu hafta, ertelenmiş görevleri temizlemeyi, gecikmiş veya unutulmuş fikirleri ve planları ve daha fazlasını gerçekleştirmeyi tercih edebilirsiniz. Gelecek haftalara fazla iş bırakmamak sizin için önemli olabilir. Bu yüzden de daha fazla mesai yapabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta evinizde, iş yerinizde veya halka açık bir yerde bulunduğunuzda hırsızlık olaylarına karşı dikkat edin. Bu süre zarfında bir hırsızlık eşyalarınızı, kişisel bilgilerinizi veya yazışmaları içerebilir. Bazı kayıplara ve hasarlara yol açabilir ve telafi etmek zor olabilir. Hoş olmayan haberler sizi çok üzebilir, özellikle de iyi tanıdığınız biriyle bir bağlantısı varsa.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta birçoğunuz ölen akrabaların, hayatta kalanların emekli aylıkları, iradeleri ya da benzer şeylerin mülkiyetine ilişkin taahhütlere sahip olacak. Miras konusunda bazı görüşmeler olabilir.  Bu hafta uzaktan gelen insanlarla görüşebilirsiniz. Güvenilir bir ortamınız varsa güvendiğiniz dostlarınızla kişisel hayallerinizle konuşmanız için önemli bir zaman olacaktır.

Hafta boyunca birçok etkinlik, kendi yaşamınızda veya yakın akrabalarınızla arkadaşlarınızın hayatında bazı dönüşümleri düşünmenizi sağlayacaktır. Katılacağınız davetler de bu hafta sizin için önemli olabilir. Tanışacağınız birinden çok etkilenebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Aylık Yorumu

Şimdi yorumlarınıza, söylediklerine ve kime karşı geldiğinize dikkatli olmanız önemlidir. Sürprizler bu hafta başarısız olmaz, aksine hemen hemen her gün sürpriz şeyler olabilir. Müjdeli haberler ardın sıra gelebilir. Hafta içi sık sık, çeşitli öneriler, davetiyeler, telefon görüşmeleri ve daha fazlasıyla karşılaşılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status