Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta enerjiniz yüksek olacak. Özellikle Pazartesi ay burcunuza girmesi ile birlikte şimdi başlamak istediğiniz şeylere odaklanmak için iyi bir zaman olabilir. Bazı şeyler çok hızlı gelişse de ayak uydurmakta zorluk çekmeyebilirsiniz. Bu hafta, hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bir şeye odaklanmaya çalışın. Hızlı ilerlemek için yeterli enerjiye sahip olabilirsiniz. Kısa sürede elde edilecek başarılar için uygun bir hafta olacak. Belki b,r sınava girebilir ya da sertifika alabilir, kısa süreli eğitimlerde başarılı olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ekonomik durumunuzu gözden geçireceksiniz. Özellikle Cumartesi günü para alanınızda meydana gelen yeni ay ile birlikte hayatınızda istikrar, güvenlik ve finans konularına odaklanabilirsiniz. Finansal planlar ve fırsatlar üzerinde çalışabilir, denge kurabilir ve sadece bir süre bile olsa daha rahat hissedebilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor ve kendi başına daha fazlasını yapabileceğinize inandığınız işlere odaklanabilirsiniz. Hafta sonu düşünceli olabilir, kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz.

12 Mart – 18 Mart Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en güzel günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta muhtemelen başka bir yerde veya bu hafta seyahat eden bir kadınla ilgili ilginç veya duygusal olaylar yaşayacaksınız. Yeni veya önemli çabalar, eylemler, kararlar, değişiklikler ve hatta mahkeme veya davalar için iyi bir hafta olacaktır.

Şimdi yaptığınız veya karar verdiğiniz işlerde çok daha planlı programlı olmanın zamanıdır. İş yerinde yeni kişilerle tanışabilir, meslektaş, yönetici veya müşteri olarak yeni insanlarla dostluklar kurabilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlar iş hayatında sizlere yeni fırsat kapıları açabilir.

Hafta boyunca, tanıdığınız insanların hayatlarındaki nahoş bir olayla ilgili haberlerden rahatsız olabilirsiniz. Bu beklenmedik yeni bir etkileşim veya yolculuk yaratabilir. Belki hiç hesapta yokken birini ziyarete gidebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Mart Yorumu

Bu hafta hayattan sürpriz beklentiler bekleyebilirsiniz. Bekar olanlar aşk hayatlarında yeni bir aşka yelken açabilirler. İlişkisi olanlar da sevdikleri insanın güzel bir yönünü fark edebilirler. Bu hafta, 35 yaşın üzerindeki kova kadınları bir şekilde seyahat etmenize ya da sizden uzaktaki etkinliklere ilişkin planların geliştirilmesine faydalı olacak birileriyle tanışabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status