Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Kova burcu haftalık burç yorumunda bu hafta, birçok yönden sizin için başarılı olacak. Elbette, her şey şimdiye kadar yapılan çalışmalara veya elde edilen sonuçlara bağlı olacaktır. Ancak artık bazı şeylerim karşılığını almaya başlamak sizi mutlu edecektir. Bu hafta, çoğunlukla kadınlarla kişisel ve profesyonel ilişkilerin geliştirilmesi için iyi bir hafta olacaktır. Birçok kişi için hafta beklenmedik para ya da ekstra gelir için yeni bir fırsat getiriyor. Ek kazanç sağlamanız da olasıdır. Maddi yönden bu hafta şanslı olabilirsiniz. Farklı şehirlerden ve ülkelerden gelen insanlarla romantik arkadaşlık, yazışma ve sanal bağlantılarınız olması sizin için önemli olacaktır.

Kova burcu bu hafta artık yakın arkadaşınızla ilgili yaklaşan bir toplantı veya başka ilginç bir etkinlik planlayacaksınız. Çok sevineceğiniz bir davet teklifi de alabilirsiniz. Yaklaşan bir yolculukta gerilim biriktirmekten kaçının. Diğer konumlardan insanlarla ilgili olayları psikolojik olarak aşırıya kaçmayın. Endişelerinize bakılmaksızın her şeyin sizin için en iyi şekilde gelişeceğini kabul edin.

Hafta boyunca, evinizde farklı onarım veya iyileştirmeler planlayacaksınız. Bu planda somut eylemlere başlamak bile mümkündür. Kova burcu iş için iyi bir hafta veya evden iş için özellikle. Bu hafta, aile mülkiyeti, arazi ve daha fazlası hakkında bir karar vermeniz gerekebilir. Haftanın sürprizi hoş olmayacak ve amacı her şeyin planlanamayacağını göstermek.

Kadınlar tekliflerinde veya davetlerinde alacakları bir inkarla üzülecekler. Erkekler bir kadınla dostane bir ilişki geliştirmek için daha fazla zaman harcayacaklar.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta özellikle de Salı günü biraz daha düşünüldüğünde, kısıtlamadan kurtulmak ve otoriteye karşı isyan çıkarmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Sonuçlara dikkat etmeden kaba davranma eğilimi olabilir, hayatınızda bozulmaya veya çatışmaya yol açabilir. Bu düzensiz enerjiyi kısıtlayamazsınız, bu yüzden çılgın veya yaratıcı tarafınızı güvenli bir ortamda ifade etmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Eylül 2018

Cuma gününden pazartesi günü akut zihinsel yetenekleri ve basit bir iletişim tarzı getiriyor. Doğrudan ve hatta güçlü olmak, başkalarını üzmemelidir, çünkü aynı zamanda ikna edici ve çekici bir kalite olacaktır. Hızlı düşünme ve kararlılığınız nedeniyle güvenle plan yapabilirsiniz. Bu, aksi takdirde kendinize saklayabileceğiniz düşüncelerin paylaşılması için iyi bir zamandır. İhtiyaçlarınızı araştırın, eğitim verin, sınavlara katılın ve haklarınız için ayağa kalkın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status