Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı planlarınızı gerçekleştirmek için daha fazla zorluk olacak, ama şartlar zaten sizin için yararlı olacaktır. Sadece bir şey yüzünden pes etmeyin. Sürprizler ve belki hoş olaylar bu hafta para, mali belgeler veya mali nitelikteki olacak bir öneri ile ilgili olacaktır. Maddi konularda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.  Şansınızı piyangoda deneyebilirsiniz, ancak bu tür zevkler için para harcamayın. Bu hafta size olumsuz etkileyen biri var. Ancak enerjinizi düşüren kişilerden uzak durmanız daha iyi olabilir.

Kova burcu bu hafta önemli ya da acil görevler ailenden ve meslektaşları, arkadaşları veya komşular birlikte çalışanlar ile ilgili olacaktır. Yukarıda yazdığım gibi, bu hafta finansal planınıza, aile bütçesine dair olumlu gelişmeler vaat ediyor. Bu hafta aile, iş veya eğlence amaçlı seyahatler için faydalı olacaktır. Bazılarınız üç şeyi bir araya getirebileceksiniz.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma’ya kadar sosyalleşme ve eğlenmek için iyi bir zaman olacak. Çok güçlü olmadan oldukça net olabilirsiniz. Sadece aşk hayatında değil, aynı zamanda arkadaşlık için de ilgileneceksiniz. Sosyal bir hafta geçebilir. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal durumlarda popülerliği arttırır ve mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır. Mevcut aşk ilişkileri de eğlenceli ve romantik anlarla güzelleşebilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelen güneş tutulması, karşıt burç aslan burcunda oluyor. Bu da, samimi ilişkilerinize ve yılın geri kalanı için her türlü ortaklığa odaklanacaksınız demektir. Bu tutulma hayatta kalmak için gücünüzü artırır. Cesaret ve savaşma ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir. Bununla birlikte, aynı zamanda ilişkilerde güç ve kontrol sorunları hakkında tartışma ve anlaşmazlıklar için potansiyel getiriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status