Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta muhtemelen işyerinizde çeşitli olaylar veya değişiklikler yaşayacaksınız. Yeni iş arkadaşlarınız olabilir ya da iş düzeninizde önemli bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Genel olarak, çalışma hayatındaki bu yenilik sizi memnun edecek ama herkes bundan memnun kalmayabilir. Özellikle de meslektaşlarınız için farklı bir etkiye sahip olacaklar. Bazı insanlar ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Hafta içi yapacağınız yolculuk sonrasında çok mutlu olabilirsiniz. Bir süredir görmek istediğiniz insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Eğer uzakta yaşayan akrabalarınız varsa onlarla görüşmeniz olasıdır.

Kova burcu bu hafta diğer yerleşimlerden gelen insanlarla ilgili büyük planlardan kaçınmaktan çekinmeyin, çünkü onların gerçekleşmesi olasılığı büyük değildir. Yani yapılan planlar sonrasında bozulabilir. Hayal kırıklığı yaşamak yerine söz vermemeniz daha iyi olabilir.

Bu yedi gün boyunca, akrabalarınızdan biriyle önemli bir sohbette bulunacaksınız. Artık aile ilişkilerinde daha samimi olabilirsiniz, sevdiklerinizin gönlünü hoş etmeye çalışacaksınız. Bu hafta mal mülkünüz ile ilgili planlarınızı veya görevlerinizi geliştirmek için iyi bir hafta olacaktır. Araç ve ekipmanlarla çalışırken dikkatli olun.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta önemli bir toplantı ya da görüşme vesilesi ile yeni fırsatlar size sunulabilir. Mevki makam değişimi olabilir, yeni sorumluluklar eklenebilir. Hafta içi akrabanız, sevgiliniz ya da komşunuz olan bir kadının hayatında bir kayıp ya da ciddi bir sorun olacaktır. Ona destek vermeniz gerekebilir.

Hafta içi bir çocuğun doğumuyla ilgili haber mümkündür. Ya da bebek müjdesi alabilirsiniz ve sevdiklerinizi tebrik edebilirsiniz. Kova kadınları, haftanın sonunda olayları yakından takip edecekler. Şüpheniz olan bir konu hakkında sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Aylık Yorumu

Kova erkekleri aşk hayatlarında beklenmedik olaylar ile karşılaşabilirler. Bekar olanlar biri ile flört edebilirler. Çok hoşlandığınız biri de size haber gönderebilir. Aşk hayatında sizi heyecanlandıracak gelişmeler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status