Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirler ile haftaya başlamak enerjinizi yükseltecek. Hafta başında büyük planlar üzerine çalışabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız şeylerden daha çok heyecanlı hissedebilirsiniz. Şansınız konusunda iyimser olabilir ve kendinize daha fazla inanıyor olabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik hedefleriniz ve hayallerinize yönelik hevesiniz artacak ve umutlarınız yeniden yeşerecek. Bir şeylerin yolunda gitmesi bu hafta sizi motive edebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha gerçekçi olabilirsiniz ve işleri gerçekleştirmek için uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Perşembe günü, Merkür Oğlak burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda hayal gücünüz artıyor olacak. Bilinçaltınızla daha fazla bağlantı kurabilir ve zihinsel dağınıklığı giderebilirsiniz. Uranüs Cumartesi günü Venüs’ü vuruyor, daha tembel ve daha hoşgörülü olabilirsiniz. Pazar günü Uranüs Güneş’i etkiliyor ve dikkat çekmekten kaçınabilirsiniz. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, geleceğiniz ve üzerinde çalışmanız gereken değişiklikler hakkında daha fazla düşünceye sahip olacaksınız.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta hayatınızla ilgili konularda bazı stresler yaşayabilirsiniz. Özellikle günlük yolculuğunuzda veya başka yerlerden insanlar biraz gerginlik oluşturacaktır. Bu hafta seyahat ediyorsanız, ulaşım araçları, hava koşulları ve beklenmeyen durumlara karşı genel hazırlık konularına dikkat edin. Başka bir şehirden veya ülkeden hoşunuza gitmeyen bir haber alabilirsiniz. Genç bir insan ile ilgili de canınızı sıkan bir haber gelebilir.

Bu yedi gün boyunca, kadınlarla çok güzel toplantılar ya da görüşmeler olacak. Bir kadın evinizde veya başka bir evde (restoran) toplanmanız için bir organizasyon yapabilir. Katılacağınız davetlerde mutlu olabilirsiniz. Bu hafta, evinizdeki tadilat ve yenilikleri ertelemek isteyeceksiniz. Evinizdeki bir kişinin eğitim veya iş ile ilgili tatsız bir olay yaşaması mümkündür.

Bu hafta eviniz için eşyalar satın almayı planlıyorsanız, fiyatlar, kalite ve garanti koşullarıyla ilgili dikkatli olun. Satın aldığınız eşyalar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Aşk hayatında ise romantik ve bir o kadar sahiplenici duygular içerisinde olabilirsiniz. Özellikle karşı tarafı gereksiz yere kıskanarak stres oluşturmanız olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status