Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin için özel ya da kader olaylarla şaşırabilirsiniz. Çok önemli olaylar olabilir. Bu yedi gün boyunca, farklı olaylar veya haberler, belirli bir yaşam alanında geleceğini belirleyecek. Önemli bir karar da alman gerekebilir. Bu hafta, arkadaşların ile birlikte hayatında daha duygusal olarak önemli bir olay yaşayacaksınız. Aynı zamanda bu olay, evliler için çocuklarıyla veya hamilelikle bağlantısı olabilir. Bununla birlikte, sizden daha genç olan arkadaşlarınızla ilişkinizde gerginlikler olabilir. Bu hafta, size karşı kötü niyetli hareketlerin beklenmedik bir şekilde ifşa edilmesini ya da önemli bir ilişkinizin ya da olumsuz ilişkinizin manipüle edilmesine teşebbüste bulunulmasını göstermektedir. Birileri sizin iyi niyetinizi kullanmak isteyebilir.

Koç burcu bu hafta yaşanan sürprizlerden biri, başka bir şehirde yaşayan bir kadınla ilişki içerecek. Koç erkekleri, bir belgeye veya kişisel bilgilere dair (mesajlara) beklenmedik bir kayıp veya hasarla karşılaşır. Koç kadınlarının çatışmalardan bu hafta özellikle kaçınması gerekir. Aile sohbetleri ve toplantılar olabilir. Bu aile görüşmelerini sizi olumlu duygularla doldurması için kullanın. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insandan hediye alabilirsiniz. Bekar olanlar bu hafta karşı cinse karşı daha çekici görünebilirler.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar bazı yoğun ve derin deneyimlere sahip olabilirler. Hayatınızdaki olaylar ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha fazla güç ve etki sahibi olacaksınız. İktidar ve otorite, büyük sosyal grup ve şirketlerdeki kişilerle ilişkiler iyi olacaktır. Ve üstler üzerinde de büyük bir etki yaratabilirsiniz. Çevrenizdeki dağınıklığı temizleyin. Yarım kalan işlerinizi bu hafta rahatça tamamlayabilirsiniz. Kişisel veya profesyonel sorunları çözmeniz için ideal bir hafta olacak.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günkü Güneş Tutulması, içsel bir sessizlik ve denge duygusu nedeniyle uyumlu ilişkiler kurar. Özellikle koç erkekleri ve güçlü insanlar için iyilik bekleyebilirsiniz. Bu tutulma hayatta kalmak için gücünüzü artırır. Cesaret ve savaşma ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir. Artan güven ve coşku önümüzdeki aylarda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status