Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta farklı olayların davranış veya kararlarınızı etkileyeceği ve şimdiye kadar tekrar düşünmenizi sağlayacağı bir hafta olacak. Muhtemelen, bazı planlarınızda aceleniz var ve geç kalmış hissediyorsunuz. Bu şeylerin yeniden düzenlenmesi, önceliklerini daha iyi hizalamanıza yardımcı olacaktır. Bu şeyler nahoş olmayacak ve size karamsar bir ruh hali veya başka olumsuz duygular getirmeyecektir. Aksine! Ne kadar aceleci olmak yerine planlı olursanız, sizin için o kadar iyidir. Bu sizin için değerli bir zaman!

Koç burcu bu hafta arkadaşlarınızla ve hayatlarındaki farklı etkinliklerle ilginç deneyimler yaşayacaksınız. Artık onlarla konuşmak için daha fazla zaman harcamanıza ya da isterlerse onlara yardım etmeye istekli olacaksınız. Bu hafta özellikle aşk ilişkiniz veya özlemleriniz açısından üzüntü verici olacaktır. Genel olarak bu hafta, kelimeler ve davranışlarda istikrar ve dengeyi korumaya çalışıyorsanız, bazı önemli başarılara veya anlaşmalara daha fazla ağırlık vermeniz gerekebilir.

Aşk hayatınızda, partnerine önerilerini veya fikirlerini uygulamak için bir şans verin. Şimdi onun fikirlerini veya isteklerini takip etmek daha iyi olabilir. Hiç planda olmayan şeyler aşk hayatında sizi mutsuz edebilir. Belki bir süre sevdiğinizden ayrı kalabilirsiniz.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu hafta genelinde Çarşamba gününe kadar sonuçlara bakılmaksızın öfkeli davranmaya eğilimli olabilirsiniz. Yaşamınızda olumsuzluklara odaklanmak yerine enerjinizi yüksek tutmalı, yaratıcı yönünüzü geri planda bırakmamalısınız. Bu düzensiz enerjiyi kısıtlayamazsınız, bu yüzden çılgın, yaratıcı veya yetenekli tarafınızı güvenli bir ortamda ifade etmelisiniz. Kuralları yırtabileceğin ve biraz eğlenebileceğin bir yaşam alanı bulmalısın. Yapısal, hiyerarşik bir iş yeriniz varsa, sosyal olarak veya bir hobi bularak stresten uzak durabilirsin.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra sosyal ve sevgi hayatınıza eğlence ve heyecan geliyor. Bu günlerde yalnız olsanız da, eğlence veya yaratıcılık, hayatınızda yeni ve parlak bir şey için artan arzunuzu tatmin edecektir. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalarda orijinal atılımlar yapabilirsiniz. Sevginin doğasını yeteneklerinle ifade edeceksiniz. Fikirleriniz, risk almak ve nereye gittiğini görmek isteyen, aynı derecede ilginç ve istekli insanları çekecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status