Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içi sorunlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu hafta aileniz veya akrabalarınızla ilgili hoş olmayan bir duruma müdahale edersiniz. Bazı öneri ve özel yardıma yardımcı olmak için iki karşıt tarafı uzlaştırmaya çalışacaksınız. Bu hafta, evinizi ilgilendiren vakaların başarısı veya olumlu gelişmesi konusunda mutlu olmanız için bir nedeniniz olacak. Bu hafta sahip olduğunuz mülkle ilgili farklı işleri halletmek için iyi bir hafta olacaktır. Hafta boyunca, aileniz ve finansal istikrarınız için önemli olan çeşitli görevlerde bulunacaksınız. Çeşitli ödemeleri yapmak, para almak ve genel olarak finansal belgelerle çalışmak için iyi bir zaman olacaktır. Önemli bir aile etkinliği, herhangi bir zorluğa yol açmayacak para harcamanın bir nedeni olabilir.

Koç burcu bu hafta ilginç gelişmeler, başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan biriyle yaşayacağınız romantik bir ilişkiye bağlanacaktır. Gerçek bir toplantı yapmak ya da yakın gelecekte bunu planlamak mümkündür. Hafta boyunca, 35 yaşın üstündeki erkekler ve kadınlar, gelecek ay rahatsız olmamak için kendi sorunlarının çözümünde daha etkin bir şekilde ilgilenmek zorunda kalacaklar.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye iyimserlik ve iyi haberler geliyor. Bu, iyi içgüdüleriniz, geleceğe yönelik ve olumlu düşünceleriniz yüzünden plan yapmak için mükemmel bir zamandır. Bu hafta aynı zamanda araştırma, çalışma ve sınavlar için ideal bir zamandır. Özellikle uzun mesafeli seyahatlerde, bir yolculuğun planlanması veya ayarlanması tercih edilir. Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanır.

Cuma gününden pazar gününe kadar beklenmeyen dürtüler veya olaylar bir aşk ilişkisinin istikrarına meydan okuyabilir. Özgürlük ve heyecan için artan ihtiyaç aynı zamanda sabrınızı sevdiklerinizle sınayabilir. Boğulmuş, kısıtlanmış ya da sıkılmış hissediyorsanız, daha sakin kalmaya çalışın. Ancak, sağlıklı bir ilişki, özellikle açık fikirli bir sevgiliyle, büyük bir üzüntüye yol açmayacak, sorunlar çözülecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status