Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, çeşitli haberler veya olaylar sizi bazen depresyona sokacak, başkalarından kendini soyutlama arzusu duyacaktır. Aslında, içinizde biriken gerilimden kurtulmak, pillerinizi şarj etmek ve yeni “becerilere” geçmek için zamana ihtiyacınız var. Bu anların ne kadar süreceği kesinlikle bireysel olacak.

Akraba veya yakın arkadaş çevrenizdeki bir kişiyi çözerek sağlık veya mesleki endişeler yaşamanız olasıdır. Öte yandan bu hafta ruhsal gelişiminiz için önemli bir dönem olacak. Bu nedenle, bu günleri manevi ve bilimsel etkinlikler, edebiyat, gazetecilik, resim ve daha fazlasıyla ilgili etkinlikler için kullanın.

Hafta içi, iş veya başka bir özel amaç için seyahat etme olasılığını getirir.

Ruya tabir

Bu yedi gün boyunca, mali işlerinizin gelişmesi için uygun bir zamana sahip olacaksınız, ancak bu sadece üzerlerinde belirli, amaçlı bir baskıya izin vermezseniz. Kurumlar veya vakalarla bağlantıya ihtiyacınız varsa, davalarınız sizin için iyi bir şekilde gelişecektir.

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca, ihtiyaç duyulması halinde akrabalarınızın desteğine güvenebileceksiniz.

Bu günlerde arkadaşlarınızdan aldığınız ipuçlarına veya önerilere dikkat edin. Sizi istemeden mantıksız eylemlere veya harcamalara yönlendirebilirler.

Yeni yakın ilişkilerin hayatınızda kalıcı bir varlığa sahip olması pek olası değildir.

Farklı mesafelerden insanlarla yeni tanışmalar da kısa bir süre devam edecek ve çoğu durumda belirli bir amacı veya görevi olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status