Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta muhtemelen bu hafta dikkatle değerlendirdiğiniz yeni bir girişim veya önemli bir plan başlatacaksınız. Mahkemeye ve davalara katılmanız halinde bu iyi bir hafta olacaktır. Pek çok koç burcu bu hafta, Yengeç, Akrep veya Balık olan bir insan hakkında önemli bir konuşma yapacak. Bu hafta, arkadaş çevrenizdeki birinin hareketlerinden şaşıracaksınız. Muhtemelen kendi özel hayatıyla bir bağlantısı olacak ve genelde garip veya açıklanamayacaklar. İkizler, Terazi veya Kova burcu olan arkadaşlardan bazı sürprizler bekleyebilirsiniz.

Koç burcu bu hafta tanışacağınız yeni kişiler beklenmedik yerlerde gerçekleşecek. Ancak aşk hayatınızda, eşinizin hareket ve sözlerinde hoş olmayan bir muhalefet veya şüphe ortaya çıkabilir. Bu hafta dikkat etmekten veya dedikodudan veya aşk hayatınızı etkileyen yorumlardan kaçının. Hafta içi, büyük ihtimalle Oğlak, Boğa ya da Başak burcunun işareti altında doğmuş bir kadının hayatı hakkında hoş olmayan haberler getirir.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta bütün hafta ama Perşembe günü zirveye çıkma olumlu bir değişim ve heyecan getiriyor. Bir büyüme süreci, inanç sisteminiz, servetiniz, eğitiminiz, gezileriniz, genel mutluluğunuz ve memnuniyetiniz üzerinde değişikliklere yol açabilir. En iyi fırsatları seçmek için sabır, ılımlılık ve araştırma kullanın. Aniden iyi bir servet senin yoluna geldiğinde mütevazı, müteşekkir ve cömert ol. Açık fikirlilik ve esneklik, başarı şansınızı artıracaktır.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Kasım Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe kadar, sosyal iletişim ve keyif alma isteği artar. Bu, yılın en iyi buluşma tarihlerinden biridir. Çünkü yumuşak sevginiz aşk hayatınızı dengeler. Böylece çok güçlü olmadan doğrudan olabilirsiniz. Artan karizma ve çekicilik, mükemmel eşinizi bulma olasılığını artırır. Mevcut aşk ilişkileri de gelişmeli ve bu da gerginlikleri tartışmak için ideal zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status