Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınıza girecek yeni insanlara açık olun. Bu, günlük yaşamınızda, işinizle veya sosyal ağlar aracılığıyla gerçekleşebilir. Bir kadının hayatındaki bir olay, akraba ve arkadaşlarla yapılan konuşmaların zamanı olacaktır. Belki bir yanılsama ile yaşıyor ya da birinin aldatmacasına maruz kalıyor. Hafta boyunca, bir mali belgeye veya paraya bağlı romantik ya da aile bağlantısında gerilimler yaşanacaktır. Hafta içi iyi etkinlikler veya bu yedi gündeki toplantıların etkinlikleri çoğunlukla akraba veya arkadaş çevrenizdeki erkeklerle ilgilidir.

Koç burcu bu hafta hediye veya maddi menfaat kazanacaklar. Genel olarak, önemli düzeyde, tüm Koç temsilcileri için hafta başarılı olacak. Haftanın ana sürprizleri evinizde olacak veya sahip olduğunuz mülklerle bir şekilde bağlantılı olacak. Hafta boyunca bir şey evinizde misafirlerinizi veya sizi şaşırtabilir.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kere düşünmek önemlidir. Sabırsızlık ve sinirlilik sizi agresif yapabilir. Sonuçlara atlayabilir, karar verme sürecinizi hızlandırabilir ve yanlış bir şey söyleyebilirsiniz. Önemli kararlar almanız veya görüşmelere girmeniz gerekiyorsa profesyonel rehberlik isteyin. Rahatsız ve dürtüsel olursanız ders çalışmak ve evrak işleri zarar görebilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ocak 2019 Yorumu

Perşembeden pazara, ilişkilere ve size neşe ve memnuniyet getiren şeylere yoğunluk ve tutku getirir. Genel olarak sevdikleriniz hakkında ama özellikle eşiniz hakkında daha derinden hissetmelisiniz. Sevgi ve şefkat arzunuz nedeniyle samimi ilişkiler için bu iyi bir zaman. Güçlü bir karmik çekimle gizemli bir romantik çekiciliğin tadını çıkaracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status