İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

İkizler burcu haftalık yorumunda haftaya sevdiklerinize vakit ayırarak başlayabilir veya yaşamınıza İkizler dengesini sağlamaya çalışabilirsiniz. Dostlarınız ve ailenizle refah ve barışı sağlamak önemli olacak. Salı günü Güneş sizin ilişki ve aşk hayatı alanınıza giriyor. Önümüzdeki haftalarda yeni bir insan ile tanışmak, yeni bir ilişkiye başlamak, ilişkinizde anlaşma sağlamak gibi konularda daha istekli olabilirsiniz. Hafta ortası, sizi ilgilendiren ve merak ettiğiniz şeyler konusunda daha yoğun ve tutkulu olabilirsiniz. Bu da iç kabuğunuza çekilmenize neden olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde yeni deneyime açık olabilirsiniz ve daha cesur ve daha maceracı hissedebilirsiniz. Merkür Cumartesi günü Uranüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor ve arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hafta sonunda ise ikizler burçları yeni hedefler belirlemek ve uzun vadeli planlar üzerinde çalışmakla haftayı bitirebilirler.

İkizler burcu bu hafta Cuma ve Cumartesi günleri şanslı olacaklar. Güneş 22 Kasım‘da Güneş’in 7’nci evine geçiyor ve zaten orada bulunan Merkür’e katılıyor. Önemli kararlar alırken etrafınızdaki diğer kişilerin görüşlerine önem vermeye çalışmalısınız. İşbirliği ve istişarede ilerleme, bu süreçte sizin için her konuda basarının sırrıdır. Güneş 6’ncı evdeki Venüs, sevdiklerinizin ilişkiler için belirlediğiniz standartları ölçmesini beklediğinizi ileri sürer. Serbest ilişkiler ve sorumsuz arkadaşlar sizin lehinize sonuçlanabilir. Güneşin 5.evinizdeki Mars ile hesaplanan riskleri göze alarak kazanmak için iyi bir fırsat veriyor.

20 – 26 Kasım Haftası İkizlerBurcu Haftalık Yorumu

İstekli olan ikizler burcu çalışma ortamından zevk alıyor ve önemli ilişkiler, anlaşmalar ve yasal işlemler yoluyla çalışıyorlar. 22 Kasım tarihine kadar kendinizi her zamankinden daha çekici hissedeceksiniz, yakın ilişkiler içinde tutkularınızı sınırlayacaksınız. Aşırı hoşnutsuzluk söz konusu olabilir.

22 Kasım günü Güneş, Akrep’den çıkıp büyük anlaşmaların 7.güneş evine giren yay burcuna geçiyor. Önümüzdeki haftalarda odaklanma, aşk hayatında sürprizler ve ilişkileri, evlilikte eşitlik, iş ortaklığı, yasal anlaşmalar ve rakiplerle olan farklılıkları giderecektir. Ortaklığınızın, ortak hedeflerinizin, çıkarlarınızın işlev ve etkileşimini değerlendirin.

Haftanın sonunda, geçmişte dost olduğunuz insanlarla seyahat etmek ve bağlantı kurmak için fırsatlar ortaya çıkabilir. 25 Kasım tarihinden Aralık ayına kadar hukuki anlaşmalar ve sözleşmeler, Merkür’ün 3 Aralık‘tan geriye doğru gitmesi nedeniyle beklendiği kadar çabuk çözülemez.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status