İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür, 11.evde arkadaşlık, kolektif projeler, uzun süreli dernekler ve toplantılar, çocuklar, gençlik grupları, umutlar, dilekler ve kazanımlar boyunca hareket etmektedir. Bu gezegen yavaşlama modunda olduğundan, yavaş hareket etmelisiniz. Arkadaşlıklar, kolektif projeler, uzun süreli çağrışımlar, çocuklar, gençlik grupları, umutlar, dilekler ve kazançlar konusunda bir yanlış anlaşılma olabilir. Lütfen grup çalışmasında tek taraflı kararlar almayın. Eski dostlar kısa bir süre için geri gelebilir.

Arkadaşlıklarınızda ve grup ayarlarınızda bazı yenilemeler getirmeyi düşünebilirsiniz. Bu hafta umutlarınız, dilekleriniz ve hayallerinizde yeniden çalışmak için iyi bir zamandır.

Aşk hayatı, kriz, yatırım, finans, vergi, sigorta, ortaklık ve kredilerin 8.evi Mars tarafından tetikleniyor. Bu, finans ve ortaklıklarınız için çok hassas bir zamandır. Mars agresif bir gezegendir ve bu saldırganlık sınırsızdır.

Bu hafta ortaklarınızla esnek olmanın bir zamanıdır, ancak hakimiyeti gösterebilirsiniz. Yani, bir yavaşlama yapmanız ve ortaklarınızın girişiminizi nasıl gördüğünü düşünmeniz gerekiyor. Ortak girişim hakkında düşüneceksiniz. Bu ortak girişimler paylaşılan kaynaklardan olabilir. Mali yardım ile ilgili görüşmeler de olabilir.

Şu anda çok dikkatli olmalısın. Sigorta ve vergilerle ilgili bazı sorunları çözmeyi deneyebilirsiniz. Bazı duygusal sorunlar olabilir, bu yüzden önyargılı olmaktan kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status