İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Haftanın başlamasıyla birlikte ikizler burcu bazı şeyleri denemek ve çabalamak için gayret gösterebilir ve yapabildiğiniz kadar ilerlemeye çalışabilir. Hafta ortası programlı olmaya çalışabilirsiniz. Kendi başınıza ve haftanın ilerleyen günlerinde meraklı gözlerden uzak çalışabilirsiniz. Venüs, Cuma günü ilişki alanına giriyor ve hükümdarı Merkür Pazar günleri ilişkiler alanında gerilemeye başlıyor. Dolayısıyla önümüzdeki haftalarda ilişkilerinizde bazı gerginlikler olabilir. Daha çok dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Başkaları ile daha yakın olmak isteyebilirsiniz, ancak bu, ilişkilerinizi geliştirmeniz veya kendiniz geliştirmeniz için biraz çabalamanızı gerektirebilir. Pazar günü oluşan dolunay ile duygularınız güçlü olabilir, hissettiğiniz şeyler net olabilir ve kendi gelişiminiz üzerinde çalışabilirsiniz.

İkizler burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta kariyeriniz ve iş hayatınızda kararlı olarak haftaya başlıyorsunuz. Enerjiniz yüksek olacak ve elinizdeki sorumlulukları rahatça yerine getirebileceksiniz. Ancak aşk hayatında iletişim kopuklukları olabilir, ya da bazı anlaşmazlıklar sebebi ile aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta ikizler burcu mal mülk konusunda bazı kararlar almak zorunda kalabilirler. Mal mülk satışı ya da alımı hakkında net kararınızı verebilirsiniz. Artık yaşamınızdaki yeni şartlar nedeniyle satın alma işlemleri veya mülklerinden birini elinizden çıkarmak mümkündür.

Bu hafta pek de hoşunuza gitmeyen bir haber alabilir ya da olay yaşayabilirsiniz. Bu nedenle ani bir karar almanız ya da eylemde bulunmanız gerekebilir. Bu hafta adli veya yasal kurumla ilgili eylemler olumsuz olacaktır. Artık pek çok ikizler burcu yeni bir başlangıç için bir ilişki ya da projelerine son verebilir. Bu hafta başta iyi başlasa da sonrasında bir iyi bir kötü zamanlar geçirebilirsiniz. Bazılarınız bazı miraslardan yararlanabilir; mülk, emeklilik, kira geliri alınabilir.

Eski bir arkadaşınız sizi uzun süre aynı olan sıkıntılarıyla tekrar meşgul edecektir. Önerilerinizi kabul etmediği için yardımcı olamıyorsunuz. Görüşünüze katılıyorlar, ancak kendi anlayışlarına göre yaşamak istiyorlar. Hafta sonu aileniz ile sevgi veya romantik dolu deneyimlerle gezilere katılabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status