İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki yenilikler ve değişimlere odaklanmaya başlayabilirsiniz. Bir süredir devam eden planlar olumlu sonuçlar vermeye başlayabilir. Çünkü Merkür Perşembe günü (22 Mart 2018)koç burcunda başlayıp Nisan ortasına kadar gerilemesini sürdürecek. Merkür retrosu ile birlikte kendinizi hazır hissetmediğiniz ya da kendinizi rahat hissetmeyeceğinizi düşündüğünüz bazı şeyler oluyor gibi hissedebilirsiniz. Ya da kendinizi şu anda mümkün olmayan değişiklikler yapmak için huzursuz ve isyankar hissedebilirsiniz. Değişimler ile orta bir yer bulmaya çalışın. Bazı değişimlere alışmak zor olabilir. Bir şeyleri kabullenmek de bu hafta sizi zorlayabilir.

Güneş Salı günü (20 Mart 2018) Koç burcuna girerek enerjinize katılıyor. Merkür sizin burcunuzda olduğu için, bir sonraki ay boyunca bunu hissedebilirsiniz. Ağır sorumluluklar ve yeni başlangıçlardan bu sürede kaçının ve başkalarına karşı daha sabırlı olun. Çünkü gergin hissedebilirsiniz. Hafta ortası ekstra dinlenmek isteyebilirsiniz ve ayın sonunda Ay ile birlikte daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Hafta sonu boyunca rahatlamak için zaman ayırın. Konfor bölgenizin dışına çıkmak istemeyebilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en güzel günü Cuma olacak. Bu hafta büyük değişiklikler ve beklenmedik kararların bir haftası olsa da buna ayak uydurmak zor olabilir. Bir noktada kendi hayatınızın kontrolünü kaybediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hatta bir anda beklenmeyen şans ya da haberler sizi şaşırtabilir. Aşk hayatında da sürprizler olabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Bu hafta stres ve gerilim artık çok daha büyük olacaktır. Çünkü hiçbir şeyde veya hiç kimsede bir kesinlik yoktur. Belirsizlikler sizi strese sokabilir. Hayatınızda denge kurmakta güçlük çekerek, panik yapabilirsiniz.

Sorunlarınızı çözmek daha zor olacaktır, çünkü bunu yapmak için yeterli enerji ya da motivasyona sahip olmayacaksınız. Kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz. Özellikle iş hayatında mevcut iş ve sorumluluklarınıza yetişmek bile zor gelebilir. Ayrıca, birkaç kişi şu anda duygularınızı ve zorluklarınızı anlayacaktır.

Hafta boyunca, elinize geçmesi planlanan parayla ilgili küçük ekstra gelirler veya neşeli haberler bekleyebilirsiniz. 35 yaşın üstündeki ikizler kadınları, hızlı bir karar veya hızlı bir değişim gerektiren bir haberin tadını çıkarabilecekler. İşte size fırsatlar yaratacak bazı önemli etkinliklere davetler alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aylık Yorumu

Hafta içi önemli bir şans veya başarılı bir değişim ile birlikte gelecekteki gerçekleştirmek istediğiniz şeylere umutlarınız artabilir. Fakat üzerinde baskı hissetmeniz nedeni ile aklınız karışık olabilir. Gelecekte istediğiniz şeyler için sabırsız olabilir ya da endişeye kapılabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status