İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta farklı yerlerden gelen arkadaşlardan mektup veya gönderiler alacaksınız. Böyle keyifli duygular yaşamak için bir fırsatınız olması gerekmez. Hafta boyunca, arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızın gelecek günlerdeki ziyareti ile ilgili haberler sizi şaşırtabilir. Birçoğunuz yeni bir ev ile ilgili ya da bir ikamet yerine taşınacak olan arkadaşlardan haber alacak. Para ile ilgili beklentileriniz gerçekle birlikte ele alınacaktır. Aslında, çok iyi kazançlarınız olabilir, ancak her şey kolay gelmeyecektir. Zorluklar, ek formaliteler veya diğer engeller ortaya çıkabilir.

İkizler burcu bu hafta çocuğunuzla çatışmak çok tatsız bir şekilde gelişebilir ve hatta sizde sağlıklı bir rahatsızlık yaratabilir. Çocuk sağlığıyla ilgili endişeler mümkündür, çünkü hastalığın nedeni (soğuk algınlığı, enfeksiyon vb.) olabilir. Bu hafta ailenizi memnun edecek bir şey olacak, ancak herhangi bir küçük neşe ya da başarıya kaygı, gerilim, stres eşlik edecek.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Terazi’de pazartesi olan Yeni Ay ile birlikte bir iç sakinlik ve denge hissi nedeniyle İkizler uyumlu ilişkiler kurar. Bu hayatın tadını çıkarmak ve rahatlamak için iyi bir hafta. Ancak bu enerji verici yeni ay da yeni hedefler belirlemek için idealdir. Bu yeni bir diyet veya egzersiz programı başlatmak için iyi bir yeni ay. Bu, hayatınızdan sağlıksız, kötü alışkanlıklardan kötü insanlara kadar her şeyi kesmek için doğru zamandır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ekim Yorumu

Çarşambadan pazar gününe kadar, cuma günü doruğa çıkacak olan kontrolün artması gerektiğine dikkat etmelisiniz. Sinirsel, obsesif veya yıkıcı davranışlarla sonuçlanan yoğun bir düzeye baskı hissedebilirsiniz. Bir olay veya kişi, kişisel gücünüzü alarak bu devrilme noktasını tetikleyebilir. Sadece uzlaşma gereklidir. Hayatınızı daha iyi hale getirebilir ve sevdiklerinize olumlu bir etki yaratabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status